• تاریخ: 2016-02-18
  • شناسه خبر: 14887
  • 2,012 بازدید

انتشار فایل ویدیویی دکتر گرکز همه معادلات را عوض کرد

ارکین نیوز – انتشار فایل ویدیویی از دکتر منصور گرکز و نشست دیشب عطا آباد همه معادلات انتخاباتی در حوزه گرگان و آق قلا را بهم زد . شب گذشته یکی از بزرگترین جلسات دکتر منصور گرکز به همراه تیم انتخاباتی وی در روستای ع ...

ارکین نیوز – انتشار فایل ویدیویی از دکتر منصور گرکز و نشست دیشب عطا آباد همه معادلات انتخاباتی در حوزه گرگان و آق قلا را بهم زد .
شب گذشته یکی از بزرگترین جلسات دکتر منصور گرکز به همراه تیم انتخاباتی وی در روستای عطاباد با حضور روحانیون و اهالی شاخص این روستا برگزار گردید.
در این نشست که بسیاری از فعالان منطقه منتظر خبر کنارگیری وی از ادامه رقابت های انتخاباتی بودند ولی در نهایت با مخالفت تیم انتخاباتی وی این موضوع محقق نشد و با انتشار فایل ویدیوئی دکتر منصور گرکز همچنان بر ادامه رقابت های انتخاباتی تاکید کرد.
امروز هم پس از افتتاح رسمی ستاد انتخاباتی دکتر گرکز در شهر آق قلا در گروه تلگرامی منتسب به ایشان اعلام شد که ساعت ۵ بعداز ظهر پنج شنبه (امروز) به ادرس گرگان خ بهشتی بهشت ۵ شرکت ایده ال ستاد دکتر گرکز در گرگان به صورت رسمی افتتاح خواهد شد.
برای دیدن فایل ویدیویی دکتر منصور گرکز لطفا کلیک کنید

  • دانشجو - 2016-02-18 در 5:21 ب.ظ

    باسلام به استاد عزیزم نا امید شدم از اخبار منتشره در تلگرام وگروه های خبری احساس میکردم جنابعالی فردی مقتدر ودارای ثبات اندیشه و تفکر هستین ولی سه بار اعلام انصراف و دوباره برگشتن جنابعالی بسیار ناامیدم کرد الان احساس میکنم فشارهای پشت پرده ای است که جنابعالی نمیتوانید به تصمیمی که دارین پای بند شوین امیدوارم اشتباه کرده باشم

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست