• تاریخ: 2016-06-04
  • شناسه خبر: 18270
  • 458 بازدید

امام جمعه گرگان: قدرت نظام جمهوری اسلامی ناشی از وجود رهبری حکیمانه است

ارکین نیوز-نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان با تسلیت سالروز رحلت امام خمینی گفت: تدبیر و رهبری حکیمانه، مدبرانه و شجاعانه حضرت آیت الله خامنه ای قدرت نظام جمهوری اسلامی را به نقطه قابل اتکایی رسانده است ...

ارکین نیوز-نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان با تسلیت سالروز رحلت امام خمینی گفت: تدبیر و رهبری حکیمانه، مدبرانه و شجاعانه حضرت آیت الله خامنه ای قدرت نظام جمهوری اسلامی را به نقطه قابل اتکایی رسانده است.

آیت الله سیدکاظم نورمفیدی در خطبه های نماز جمعه گرگان افزود: بعد از رحلت امام خمینی عده ای منتظر بودند که اوضاع کشور بهم بریزد که انتظار دوری هم نبود اما مجلس خبرگان رهبری با هوشیاری و درایت کامل بلافاصله فرزند خلف معمار کبیر انقلاب، مقام معظم رهبری را انتخاب کرد.

نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: امروز با وجود همه مشکلات به خصوص در زمینه های اقتصادی و اشتغال، کشور به نقطه خوبی رسیده و توفیقات زیادی در زمینه های مختلف علمی و غیره به دست آمده است که جای شکر دارد.

آیت الله نورمفیدی ادامه داد: در شرایطی که کشورهای اطراف ما مشکلات بسیار زیادی دارند، ایران در امنیت و آرامش کامل و با تدبیر و پختگی رهبری رو به پیشرفت است.

نماینده ولی فقیه در گلستان خاطرنشان کرد: امروز همه ما وظیفه داریم انقلابی که ملت برای آن سرمایه گذاری کرده را با چنگ و دندان در برابر همه خطرها نگه داریم.

آیت الله نورمفیدی در ادامه گفت: با گذشت ۲۷ سال از رحلت معمار کبیر انقلاب، شخصیت آن مرد بزرگ فراتر از کشوری و در حد جهانی درخشیده است و به تعبیر رهبر معظم انقلاب، امام راحل انقلاب را نه برای خود بلکه برای همه مردم می خواستند.

امام جمعه گرگان تصریح کرد: امام چون اهل جهاد اکبر بود و بر هوای نفسانی غلبه کرد، توانست جهاد اصغر را هم انجام داده و ضمن کنار گذاشتن مَنیت و حرکت در مسیر خدا و برای خدا گام نهادن، بسیاری از مردم جهان حتی از ادیان مختلف را با خود همراه کند.

آیت الله نورمفیدی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به قیام ۱۵ خرداد گفت: معمار کبیر انقلاب تنها فردی بود که در چند روز قبل از قیام شاه را مورد خطاب و عتاب قرار داد و پس از آن سخنرانی تاریخی خود در روز عاشورا ،عاشورایی دیگر برپا کرد و همان باعث دستگیری و فراهم کردن زمینه های قیام شد.

امام جمعه گرگان در خطبه اول نماز نیز با اشاره به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و برکات آن؛ خود و دیگران را به تقوای الهی دعوت کرد.
ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست