• تاریخ: 2015-01-31
  • شناسه خبر: 1211
  • 689 بازدید

امامی:صحرا یکی از بهترین استعدادها وپتانسیل های خدادادی است

ارکین نیوز- عیسی امامی نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی گفت:منطقه صحرا یکی از بهترین مناطق مستعد و با پتانسیل های خدادادی است که ما نتوانستیم از آن استفاده بهینه داشته باشیم و هنوز برنامه هدفمندی توسط مسئ ...

1422694984_img_9828
ارکین نیوز- عیسی امامی نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی گفت:منطقه صحرا یکی از بهترین مناطق مستعد و با پتانسیل های خدادادی است که ما نتوانستیم از آن استفاده بهینه داشته باشیم و هنوز برنامه هدفمندی توسط مسئولین کشاورزی شهرستان و حتی استان برای بهره مندی از اراضی صحرا تدوین نشده است و این یک ضعف اساسی برای توسعه پایدار شهرستان است .

وی در این جلسه ضمن تبریک ایام دهه مبارک فجر افزود:مسئولین وظیفه خطیری در تبیین ارزش های انقلاب دارند و بایستی نسل جوان از نقش رهبری امام راحل (ه) در به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی آگاهی پیدا کنند.

مهندس امامی با بیان اینکه انقلاب اسلامی هم فرصت بود و هم تهدید اظهار داشت : پیروزی انقلاب اسلامی یک تهدید جدی برای استکبار جهانی بود ، انقلابی که در اوج قدرت نظام های غرب و شرق به رهبری امام راحل (ره) ظهور کرد و تمامی معادلات جهانی را بهم ریخت . افزایش موضع تهدید ، ترورهای کور و تحمیل جنگ با رژیم بعثی ، دوران سختی را برای انقلاب نوپای مردم رقم زد.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی به پیام اقتصادی انقلاب نیز اشاره کرد و افزود: امروزه با تدبیر مقام معظم رهبری و دولت تدبیر و امید این فرصت به وجود آمد که با اراده خودمان و با رویکرد هدفمند ، جامع تر و وسیع تر برای آینده انقلاب برنامه ریزی کنیم . امروز زمزمه های بیداری انقلاب به سرعت از حوزه های جغرافیایی خارج شده و از مرزها عبور کرده است .

وی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه نگاه مدیران ما بایستی نگاه رو به رشد باشد اضافه کرد: بایستی در جلسات برنامه ریزی شهرستان افق توسعه شهرستان مشخص شده باشد . هدف گزاری کلی بدون عدد و ارقام قبول قبول نیست ، بایستی برنامه های مدیران دستگاه های اجرایی براساس آمار و ارقام توسعه ای بررسی شود .

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست