• تاریخ: 2015-05-19
  • شناسه خبر: 4168
  • 1,228 بازدید

استان گلستان هفتم خرداد میزبان سید حسن خمینی خواهد بود

ارکین نیوز-مسوول دفتر نماینده ولی فقیه در گلستان گفت: مردم این استان روزهای هفتم و هشتم خرداد ماه آینده میزبان یادگار گرانقدر امام راحل، حجت الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی خواهند بود. رضا جعفری در جلسه ستاد بزرگداشت مرا ...

khomeini
ارکین نیوز-مسوول دفتر نماینده ولی فقیه در گلستان گفت: مردم این استان روزهای هفتم و هشتم خرداد ماه آینده میزبان یادگار گرانقدر امام راحل، حجت الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی خواهند بود.

رضا جعفری در جلسه ستاد بزرگداشت مراسم بیست و ششمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در گرگان با بیان جزییات این سفر، اظهار داشت: یادگار گرانقدر امام خمینی (ره) در بدو ورود به استان گلستان در مصلی گرگان در مراسم گرامیداشت یاد بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی با مردم دیدار و ایراد سخنرانی خواهند داشت.
وی نشست با علمای شیعه و سنی و خانواده های معظم شاهد و ایثارگر گلستان را از دیگر برنامه‎های حجت الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی در سفر به این استان عنوان کرد.
جعفری در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: تحقق انقلاب شکوهمند اسلامی به رهبری امام خمینی (ره) توانست قلب میلیونها ایرانی را به یکدیگر پیوند دهد و جوانانی را تربیت کند که در دوران مقاومت هشت سالۀ جنگ تحمیلی حماسه های بی نظیری را در تاریخ معاصر خلق نمایند.
جعفری در ادامه با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در راستای شناخت شخصیت امام راحل گفت: به فرموده معظم له در دنیای اسلام، جوانان عصر ارتباطات و عصر اینترنت که با مسائل دور از محیط خود به راحتی ارتباط می توانند بگیرند، دنبال این هستند که درباره معمار این بنای عظیم مطالب بیشتری بدانند.
مسوول دفتر نماینده ولی فقیه در استان گلستان با اشاره به تقارن مراسم بیست و ششمین سالگرد بزرگداشت امام خمینی (ره) با ماه شعبان، گفت: در ماه شعبان شخصیت های بزرگ و ارزشمند که از ستارگان آسمان ولایت و امامت به شمار می آیند، دیده به جهان گشوده اند.
جعفری از مردم استان گلستان دعوت کرد با حضور گسترده در مراسم بزرگداشت امام راحل و دیدار عمومی با حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی راس ساعت ۵/۳۰ عصر پنجشنبه هفتم خرداد در محل مصلی گرگان عزم خود را در ادامه راه امام (ره) و رهبر معظم انقلاب ‘مدظله العالی’ با وحدت و انسجام بیشتری قوت ببخشند.
به گزارش ایرنا، اوایل اردیبهشت ماه جاری یکی از سایت های محلی گلستان که گفته می شود مجوز رسمی فعالیت از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ندارد، با انتشار بیانیه ای به نقل از انصار حزب الله گرگان نسبت به حضور برخی شخصیت های کشوری از جمله حجج اسلام علی اکبر ناطق نوری و سیدحسن خمینی به عنوان سخنرانان مراسم گرامیداشت شهدای یاک ۴۰ (۲۴ اردیبهشت) در گرگان هشدار داده بود.
صدور این بیانیه که پس از چند روز از سوی انصار حزب الله جعلی عنوان شد، واکنش مسوولان استان را به دنبال داشت؛ علی اصغر طهماسبی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان در این خصوص به ایرنا گفته بود: گروه های خودسر در فضای قانونمند این استان جایگاهی ندارند.
حجت الاسلام سید مصطفی حقی دادستان گرگان نیز طی گفت و گو با ایرنا تاکید کرد که با جدیت موضوع و شناسایی عوامل و مسببین انتشار این بیانیه، پیگیری می شود.
همچنین تشکل دیگری با نام «کانون حزب الله استان گلستان» با انتشار نامه ای خطاب به حجت الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی با استقبال از سفر یادگار امام (ره) به این خطه، تصریح کرده بود: در صورت انجام سفر مردم گلستان چنان استقبالی از سید حسن به عمل خواهند آورد که در تاریخ استان ثبت شود.
گرگان آنلاین

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست