• تاریخ: 2016-07-16
  • شناسه خبر: 19368
  • 549 بازدید

استاندار گلستان: امیدواریم منطقه آزاد اینچه برون در صحن علنی مجلس تصویب شود

ارکین نیوز- استاندار گلستان اظهار امیدواری کرد تا لایحه ایجاد منطقه آزاد اینچه برون در صحن علنی مجلس شورای اسلامی به تصویب برسد. حسن صادقلو بعدازظهر شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ایجاد منطقه آزاد اینچه برون از مصوبات ...

ارکین نیوز- استاندار گلستان اظهار امیدواری کرد تا لایحه ایجاد منطقه آزاد اینچه برون در صحن علنی مجلس شورای اسلامی به تصویب برسد.

حسن صادقلو بعدازظهر شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ایجاد منطقه آزاد اینچه برون از مصوبات سفر ریاست جمهوری به استان گلستان بوده و با پیگیری‌های مکرر، دولت به وعده خود عمل کرده و این لایحه را تقدیم مجلس کرده است.

وی افزود: طی جلسه‌ای که با ریاست محترم مجلس شورای اسلامی داشتیم، ایشان پیشنهاد دادند تا این لایحه از سوی دولت به شکل یک فوریت تقدیم مجلس شود که این اتفاق افتاد و با پیگیری‌های نمایندگان مجلس استان، این لایحه در کمیسیون به تصویب رسید.

استاندار گلستان تصریح کرد: لایحه ایجاد منطقه آزاد اینچه برون پس از کمیسیون اصلی باید وارد صحن علنی مجلس شود تا کلیات و جزئیات آن مورد بررسی قرار بگیرد که این پروسه حدود یک ماه به طول خواهد انجامید.

صادقلو ادامه داد: خوشبختانه مدیریت منطقه آزاد اینچه برون تشکیل شده و حتی مکانی که دفتر در آنجا مستقر خواهد شد را مشخص کرده‌ایم.

وی یادآور شد: در مجموع ۱۲۰ هزار هکتار از اینچه برون تا مسیر دریا ممهور به مهر منطقه آزاد در استان گلستان شده است/مهر

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست