• تاریخ: 2016-02-04
  • شناسه خبر: 14223
  • 543 بازدید

استارت اتحاد اصولگرایان گرگان و آق قلا با انصراف صاحب حجتی

ارکین نیوز – صاحب حجتی یکی از مدیران جوان و آینده دار گرگانی است که در مقطعی مدیر کل وزارتی وزارت ورزش و جوانان بوده و در کنار دکتر محمد عباسی وزیر سابق تعاون و ورزش تجریبات زیادی در مدیریت های اجرایی و ستادی اندوخ ...

ارکین نیوز – صاحب حجتی یکی از مدیران جوان و آینده دار گرگانی است که در مقطعی مدیر کل وزارتی وزارت ورزش و جوانان بوده و در کنار دکتر محمد عباسی وزیر سابق تعاون و ورزش تجریبات زیادی در مدیریت های اجرایی و ستادی اندوخته است .

این جوان رعنای گرگانی که دبیر جامعه اسلامی مهندسین استان گلستان می باشد ، که برای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه گرگان وآق قلا کاندیدا شده بود امروز پنجشنبه ۱۵ بهمن با حضور در فرمانداری گرگان رسما به نفع اصولگرایان از کاندیداتوری خودش انصراف داد .

گفته می شود صاحب حجتی علت انصراف خود را بنا به اخبار واصله نتیجه مشورتهای درون تشکیلاتی اصولگرایان و نشستهایی با برخی از بزرگان اصولگرا عنوان کرده که در جهت تقویت بنیان هایی اصولگرایی در استان و کشور بوده است .

آنچه که در این مقطع زمانی حساس تا انتخابات ۷ اسفند ماه یعنی ۲۰ روز دیگر باقی مانده اینست که جریان اصولگرا که مدافع تمام قد نظام و انقلاب می باشد ، از این دست انصراف های صاحب گونه را تکرار کنند .

چرا که تجربه تلخ سال ۹۲ و انتخاب حسن روحانی به عنوان رئیس جمهور و روی کار آمدن مجدد اصلاح طلبان و برخی فتنه گران موجب ناراحتی و دغدغه مسئولین ارشد نظام و دلسوزان انقلاب را فراهم کرد.

لذا آن تجربه تلخ و عدم اجماع اصولگرایان نباید در این دوره تکرار شود و برخی کاندیداهای اصولگرا نفع حزبی و شخصی را کنار بگذارند و به کلان قضیه فکر کنند تا مبادا دو روز دیگر از عملکرد خودشان پشیمان بشوند .
گلستان ما

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست