• تاریخ: 2015-08-16
  • شناسه خبر: 7151
  • 908 بازدید

از پیامک های مشکوک طرفداران نافعی تا رایزنی با تهران

ارکین نیوز- به گزارش خبرنگار ارکین نیوز ؛ اخیرا پیامک های مشکوکی از منابع نامشخص به فعالان سیاسی ، اجتماعی شهرستان آق قلا ارسال شده است که به نوعی ضمن محکوم کردن هجمه های اخیر تعدادی از هوادران سایر کاندیداها علیه رشید ن ...

ارکین نیوز- به گزارش خبرنگار ارکین نیوز ؛ اخیرا پیامک های مشکوکی از منابع نامشخص به فعالان سیاسی ، اجتماعی شهرستان آق قلا ارسال شده است که به نوعی ضمن محکوم کردن هجمه های اخیر تعدادی از هوادران سایر کاندیداها علیه رشید نافعی ؛ حمایت خود را از نامزدی ایشان در انتخابات مجلس دهم اعلام کردند .
در متن این پیامک آمده است : ما عده ای از جوانان شهرستان آق قلا از کاندیداهای جوان و اصلاح طلب امثال نافعی حمایت کرده و درمقابل تخریبگرایآن و اقتدارگران کوتاه نخواهیم آمد. و به کوری آنها خواستار آنیم که نافعی از آق قلا بیاید و از آق قلا نرود.
همچنین شنیده ها حاکی از رایزنی های رشید نافعی با ستاد مرکزی اصلاح طلبان در تهران جهت قرارگیری در لیست اصلاح طلبان استان می باشد.

  • TAHER - 2015-08-17 در 7:39 ق.ظ

    آقای رشید خان نافعی کاه آتش بزن تا معروف شوی و خودی نشان بدی . این پیامک ها همگی یک نوع تز تبلیغاتی از طرف تیم و تشکیلات خودتان هستش لطف کن به فکر منطقه خودت و مردم سیمین شهر باشی هستند در آق قلا از برای ساختن آق قلا …. تو نمیتوانی با زور از مردم رای بیگیری …. ا زحوزه آق قلا بیایی و آق قلا نروی یک جمله بسیار گزاف و بی احترامی به مردم آق قلا ست . وبسار برادرانی از آق قلا در دوره های قبل بودند با اصالت سخنور و جسور و دیدیم چطور از رفتن به مجلس باز ماندند

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست