• تاریخ: 2015-07-30
  • شناسه خبر: 6772
  • 702 بازدید

احتمال حضور آنه محمد گل برای انتخابات مجلس حوزه بندرترکمن

ارکین نیوز – شنیده ها حاکی از آن است پس از عدم تمایل جهت حضور دکتر طالب نیازی در عرصه انتخابات ، ایشان و جمعی از فعالین اجتماعی سالهای دور نشستهایی با آنه محمد گل که از جمله نزدیکترین بازوهای انتخاباتی شهید دکتر عظ ...

ارکین نیوز – شنیده ها حاکی از آن است پس از عدم تمایل جهت حضور دکتر طالب نیازی در عرصه انتخابات ، ایشان و جمعی از فعالین اجتماعی سالهای دور نشستهایی با آنه محمد گل که از جمله نزدیکترین بازوهای انتخاباتی شهید دکتر عظیم گل و نازمحمد ولی پور بشمار میرفت برگزار کرده اند.

در این نشست پس از بحث و رایزنی از انه محمد گل برای حضور در عرصه انتخابات استقبال شد ، هرچند این کار فعلا در مرحله آغازین و در حال رایزنی می باشد و فعلا خبری از تصمیم قطعی ایشان واصل نگردیده است .

لیکن با توجه به سوابق انتخاباتی و فعالیتهای اجرایی ایشان از سالهای دور و تجربیات اداری در سطوح استانی و ملی و دانشگاهی ، تاثیر این مهم در معادلات انتخابات در حوزه غرب استان اجتناب ناپذیر می باشد.

ضمن بیان این توضیح که آنه محمد گل فارغ التحصیل مقطع فوق لیسانس در رشته مدیریت دولتی گرایش تحول از جمله محتمل ترین گزینه ها در سالهای گذشته به عنوان انتصاب به پست فرمانداری بندرترکمن بود .

مدرس دانشگاه ، عضو شورای هماهنگی روابط عمومی های استان ، مسئول روابط عمومی اداره کل گمرک استان ، مسئول واحد آموزش ستاد نظارت گمرکات استان هرمزگان و اداره کل گمرک شهید رجایی بندر عباس (۱۳۸۴-۱۳۸۵) ، مسئول امور اداری و کارگزینی اداره کل گمرکات استان گلستان ، با حفظ سمت مسئول واحد آموزش اداره کل گمرک گلستان ، مشاور فرهنگی اداره ارشاد اسلامی بندر ترکمن (۱۳۷۹) ، خدمت در فرمانداری بندر ترکمن و بخشداری گمیشان ، خدمت در تامین اجتماعی بندر ترکمن (۱۳۸۳-۱۳۸۴) و همچنین مشاور پشتیبانی و مالی ستاد مرکزی انتخاباتی دکتر روحانی در استان گلستان از سوابق آنه محمد گل می باشد.

آنه محد گل همچننی طی دوران کاری خود موفق به عناوینی چون کارمند نمونه گمرکات استان گلستان،کارشناس نمونه استان با امتیاز ۱۰۰ در جشنواره شهید رجایی،کارمند نمونه کشوری، کسب رتبه اول در اجرای طرح تکریم ارباب رجوع در سطح استان گلستان به عنوان دبیر کمیته مربوطه،دبیر کمیته ها و کمسیونهای داخلی اداره کل گمرک ازجمله‌: تحقیق و توسعه .کمسیون تحول اداری. آموزش و پژوهش .شهید رجایی.طرح تکریم و… مدیر اجرایی سیستمهای مدیریت کیفیت در مجموعه خدمتی و…،نگارش پایان نامه در رابطه با مدیریت دانش،عضو هیت رئیسه تشکلهای غیر دولتی جوانان استان زیر نظر سازمان ملی جوانان وقت،رئیس سابق هیئت اسکیت بندر ترکمن دست یافته است.
گلستان ما

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست