• تاریخ: 2017-08-17
  • شناسه خبر: 23598
  • 507 بازدید

آیین تکریم و معارفه فرمانده سپاه شهرستان آق قلا برگزار شد

ارکین نیوز-آیین تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان آق قلا برگزار شد. صبح امروز پنج شنبه ۲۶ مرداد ماه همزمان با سالگرد بازگشت غرور آفرین آزادگان قهرمان به میهن اسلامی ، آئین تکریم و معارفه فرمانده ناحیه ...

ارکین نیوز-آیین تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان آق قلا برگزار شد.

صبح امروز پنج شنبه ۲۶ مرداد ماه همزمان با سالگرد بازگشت غرور آفرین آزادگان قهرمان به میهن اسلامی ، آئین تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان آق قلا با حضور “سرهنگ عبدالله عین علی” جانشین فرماندهی سپاه نینوای استان ، “امانگلدی ضمیر” فرماندار ، اعضای شورای تامین ، ائمه جمعه و جماعات ، مسئولین ادارات و نهادها ، فرماندهان پایگاه های بسیج و اقشار مختلف مردم شهرستان در سالن همایش کسب و کار شهرک صنعتی برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آق قلا ، “امانگلدی ضمیر” در ابتدای سخنان خود جان باختن تعدادی از هموطنان عزیزمان در حادثه سیل اخیر استانهای گلستان و خراسان و همچنین شهادت پرافتخار مدافع حرم “شهید محسن حججی” و “سردار شهید مصطفی خوش محمدی” از پاسداران بازنشسته سپاه نینوای استان گلستان که در خارج از مرزهای کشور در دفاع از ارزشهای اسلامی به فیض شهادت نائل گشت را تسلیت عرض نمود.

فرماندار شهرستان آق قلا ضمن گرامیداشت “۲۶ مرداد ماه سال ۱۳۶۹” سالروز بازگشت آزادگان قهرمان به ایران اسلامی ، این عزیزان را بزرگمردانی قلمداد کرد که با ایمان راسخ خود در برابر همه فشارها و شکنجه های جسمی و روحی دشمن پایداری کرده و با سربلندی به میهن اسلامی بازگشتند تا به حق اسطوره های صبر و استقامت ایران اسلامی در طی هشت سال دفاع مقدس گردند و افزود : راد مردانی که تمام هستی خویش را برای حفظ کیان انقلاب اسلامی و دفاع از اسلام در طبق اخلاص نهادند و با تحمل سخت ترین شرایط و شدیدترین تنگناها و مضایق از باورهای دینی و انقلابی خویش در وفاداری به انقلاب و آرمان های امام راحل دست بر نداشتند و امروز نیز به عنوان پیشتازان حمایت از رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی ، در تلاش برای ساختن ایرانی آبادتر و عزتمندتر از هیچ کوششی فروگذار نیستند.

وی توصیه های رهبر فرزانه انقلاب در مراسم تنفیذ ریاست جمهوری را فصل الخطاب سخنان خود قرار داد و “مسئولیت را امانت و توفیق الهی” خواند و “برکت ، سعادت و قوام زندگی را در خدمت رسانی به مردم و دعای خیر ولی نعمتان ایران اسلامی” عنوان کرد.

رئیس شورای تامین شهرستان تعامل و هماهنگی دستگاههای قضائی ، نظامی ، انتظامی و امنیتی در برقراری نظم و امنیت این شهرستان را قابل تقدیر دانست و وحدت و همدلی اقوام ساکن اهل تسنن و تشیع در شهرستان آق قلا و زندگی توام با آرامش و برادری را مثال زدنی بیان کرد و دوام و استمرار انقلاب اسلامی را در گرو اتحاد و همدلی ملت خواند.

این مقام مسئول ، حضور در بین مردم را از فرمایشات رهبری به ریاست جمهوری در مراسم تنفیذ بیان کرد و به بازدید از ۶۲ روستای بخش های مرکزی و وشمگیر شهرستان آق قلا و حضور در بین معتمدین محلی و مردم روستاها به همراه مسئولین دستگاههای اجرایی شهرستان به عنوان نمایندگان دولت “تدبیر و امید” اشاره نمود.

گفتنی است در این آئین از زحمات ۳۶ ماهه “سرهنگ محمد رضا کاظمی” فرمانده سابق ناحیه مقاومت بسیج شهرستان قدردانی و تکریم بعمل آمد و “سرهنگ حسینعلی زرگری” به عنوان فرمانده سپاه شهرستان آق قلا معارفه شد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست