• تاریخ: 2015-10-20
  • شناسه خبر: 9551
  • 527 بازدید

آیت ا…نورمفیدی:شایسته سالاری باید در حوزه مدیریت مورد توجه قرار گیرد

ارکین نیوز-اگر نگاه ما نگاه قومیتی، جناحی و سلیقه ای باشد همه زیان می کنیم /شایسته سالاری باید در حوزه مدیریت مورد توجه قرار گیرد/ نباید تغیر قومیت ها باعث فاصله بین ما شود/ مشکل آمریکا و اسرائیل نماز خواندن ما مسلمانان ...

ارکین نیوز-اگر نگاه ما نگاه قومیتی، جناحی و سلیقه ای باشد همه زیان می کنیم /شایسته سالاری باید در حوزه مدیریت مورد توجه قرار گیرد/ نباید تغیر قومیت ها باعث فاصله بین ما شود/ مشکل آمریکا و اسرائیل نماز خواندن ما مسلمانان نیست/ همان گونه که مقام معظم رهبری می فرمایند باید به مقدسات هم احترام گذاشت/ معتقدیم اگر استان رشد یابد مردم زندگیشان پیشرفت پیدا می کند

نماینده ولی فقیه در گلستان با بیان اینکه در حوزه مدیریت تنها چیزی که باید مورد توجه همه افراد قرار گیرد شایسته سالاری است، گفت: اگر غیر از این اتفاق انجام شود همه ما دچار زیان می شویم و اگر نگاه ما نگاه قومیتی، جناحی و سلیقه ای باشد همه زیان می کنیم.
به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه دراستان گلستان وامام جمعه گرگان، آیت الله سید کاظم نورمفیدی، نماینده ولی فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان، در دیدار با جمعی ازفعالین اجتماعی قوم سیستانی استان گفت: خداوند متعال در قرآن کریم خطاب به همه بشریت می فرماید که ما شما را از یک زن و مرد آفریدیم و پدر و مادر همه شما یکی است و همه شما را شبه، شبه و قبیله قبیله قرار دادیم که این یک معیشت الهی است.
وی با اشاره به قومیت های مختلف در کشور و حتی جهان، افزود: با توجه به فرموده خداوند متعال این کار به منظور این نیست که یک قوم بر قوم دیگر مزید باشد و یا برتری داشته باشد.
آیت الله نورمفیدی اظهارداشت: گرامی ترین مردم نزد خداوند متعال کسی است که از تقوا بیشتری برخوردار باشد.
وی با بیان اینکه در حوزه مدیریت تنها چیزی که باید مورد توجه همه افراد قرار گیرد شایسته سالاری است، تصریح کرد: اگر غیر از این اتفاق انجام شود همه ما دچار زیان می شویم و اگر نگاه ما نگاه قومیتی، جناحی و سلیقه ای باشد همه زیان می کنیم.
نماینده ولی فقیه در گلستان در خصوص اینکه نگاه ما باید یک نگاه برادرانه، دوستانه و صمیمانه باشد، گفت: با توجه به اینکه همه ما یکی هستیم باید نگاه مان به یکدیگر به صورت برادرانه باشد و نباید تغیر قومیت ها باعث فاصله بین ما شود.
وی افزود: اگر نگاه ما نسبت به یگدیگر به درستی انجام شود هیچ گاه در پشت سرهم غیبت نمی کنیم و یک دیگر را تهمت نمی زنیم و به هم بد زبانی نمی کنیم و اگر زمینه این فرهنگ در بین مسلمانان ایجاد شود هیچگاه اسرائیل و آمریکا جرات پیدا نمی کنند برای مسلمانان نقشه ای طراحی کنند.
امام جمعه گرگان اظهارداشت: امروز مشکل آمریکا و اسرائیل نماز خواندن ما مسلمانان نیست بلکه آنان دغدغه دارند تا دل های مسلمانان باهم و یکی نباشد و اگر این اتفاق انجام شود آنان جرات به اجرای هیچ کاری ندارند.
وی با بیان اینکه دشمنان تلاش دارند جنگ و تفرقه ایجاد کند تا مسلمانان را به جان هم اندازند، تصریح کرد: امروز بساطی که آل سعود در یمن درست کرده است بسیار مورد توجه است و معلوم نیست که این کار به چه جرمی در حال انجام است، در یمن عده بسیاری به دست یک مسلمان که مدعی خادم الحرمین است کشته می شوند وهیچ کس در دنیا حرفی نمی زند اما اگر از دماغ یکی از اسرائیلی ها خون بیاید در دنیا معرکه ای به پا می شود.
آیت الله نورمفیدی با اشاره به اینکه به مذاهب باید احترام کرد، گفت: همه بزگان شیعه و سنی و دلسوزان اسلام، مسلمین، قرآن وپیغمبر(صلی الله علیه و سلم) به یک دیگر احترام می گذاشتند و اکنون همان گونه که مقام معظم رهبری می فرمایند باید به مقدسات هم احترام گذاشت.
وی افزود: اگر امروز دل های مسلمانان باهم و نزدیک باشد بسیاری از مشکلات موجود برطرف می شود و در نتیجه شاهد پیشرفت جهان اسلام می شویم.
نماینده ولی فقیه در گلستان اظهارداشت: یکی از دغدغه ما در گلستان انجام کارهای بزرگ و پیشرفت همه نقاط استان است تا شاهد متحول شدن آن باشیم، معتقدیم اگر استان رشد یابد مردم زندگیشان پیشرفت پیدا می کند.
وی تصریح کرد: اگر کشاورزی در استان پیشرفت کند، صنعت رونق یابد و گردشگری رشد پیدا کند جوانان این مرز و بوم بیکار نمی مانند که این موضوع باید مورد توجه همه قرار گیرد.
وی در خصوص اینکه امروز شرایط کشور به لحاظ اقتصادی با مشکل مواجه است، افزود: باید با اتحاد و همدلی مشکلات موجود را حل کرد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست