• تاریخ: 2015-07-29
  • شناسه خبر: 6702
  • 506 بازدید

آیت الله نورمفیدی : مهارت و مدیریت دو مولفه اثربخش تقویت تولید است

ارکین نیوز-نماینده ولی فقیه در استان گلستان در دیدار مدیرکل، معاونین، رؤسای مراکز سراسر استان و مدیران ستادی فنی و حرفه ای با ایشان، تلفیق مهارت و مدیریت را دو مولفه اثربخش در تقویت تولید برشمرد. به گزارش روابط عمومی دفت ...

ارکین نیوز-نماینده ولی فقیه در استان گلستان در دیدار مدیرکل، معاونین، رؤسای مراکز سراسر استان و مدیران ستادی فنی و حرفه ای با ایشان، تلفیق مهارت و مدیریت را دو مولفه اثربخش در تقویت تولید برشمرد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه دراستان گلستان وامام جمعه گرگان،آیت الله نورمفیدی در این دیدار افزود: اگر مدیریت کشور تقویت نشود راه به جایی نخواهیم برد، اگر برنامه و تولید مورد اهمیت قرار نگیرد به نتیجه مطلوب نخواهیم رسید.
وی با بیان اینکه توانایی و استعداد در وجود همه انسان‎ها نهاده شده است بر ضرورت شناسایی، هدایت و پرورش استعدادهای ذاتی تاکید کرد و گفت: نباید فقط به علم و دانش اکتفا کرد، مهارت و کاردانی اگر به منصه ظهور و بروز برسد دنیا آباد می‎شود.
نماینده ولی فقیه در گلستان به توانایی‎های افراد معلول اشاره کرد و بیان داشت: وقتی اراده‎های قوی منجر به شکوفایی استعداد می‎شود این اراده، کمبودهای جسمانی را جبران می‎کند.
آیت الله نورمفیدی با تأکید بر اینکه استعداد و مهارت باید در میدان عمل خود را نشان دهد، گفت: آمارهای سازمان آموزش فنی و حرفه‎ای نشان می‎دهد که بیش از ۶۶ درصد آموزش‎ها به بخش صنعت، ۲۱ درصد در بخش کشاورزی، هفت درصد در بخش هنر و مابقی در سایر معطوف شده است، ارائه این آمارها مژده‎ای است که نشان از توجه به آینده‎نگری دارد.
وی افزود: جوانان در بخش کارآموزی احساس می‎کنند که آینده کشور یک آینده صنعتی است، با وجود اینکه گلستان یک استان کشاورزی است اما گرایش به سمت صنعت، خوب است.
نماینده ولی فقیه در گلستان ابراز امیدواری کرد مذاکرات ایران با گروه ۱+۵ منجر به رفع هر چه زودتر تحریم‎ها شود و بیان داشت: تنها راه نجات کشور در حوزه اقتصاد توجه به تولید است و هیچ راه دیگری غیر از این وجود ندارد، اگر بناست اقتصاد کشور مقاومتی شود باید سرمایه‎ها به سمت تولید و نه واردات متمرکز شود.
آیت الله نورمفیدی با اشاره به اینکه توجه به واردات تا حدی ضرورت دارد بر لزوم توجه به توان و تولید داخلی تاکید کرد و ابراز داشت: باید به موضوع صادرات توجه ویژه کرد به هر اندازه که می‎توانیم باید بازارهای جهانی را قبضه کنیم، آنچه سبب شده تا چین در بازارهای جهانی قوت بگیرد برای تقویت کردن اقتصاد است.
وی تلفیق مهارت و مدیریت را دو مولفه اثربخش در تقویت تولید برشمرد و اظهار کرد: اگر مدیرت کشور تقویت نشود راه به جایی نخواهیم برد، اگر برنامه و تولید مورد اهمیت قرار نگیرد به نتیجه مطلوب نخواهیم رسید.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست