• تاریخ: 2016-01-08
  • شناسه خبر: 12947
  • 276 بازدید

آیت الله نورمفیدی:گلستان منطقه ای، فرا منطقه ای است

ارکین نیوز-نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان با اشاره به این که باید همدلی و اتحاد را در کشور افزایش دهیم، گفت : همدلی و اتحاد یکی از راه های حل مشکلات کشور و منطقه است. به گزارش روابط‌ عمومی دفتر نمایند ...

ارکین نیوز-نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان با اشاره به این که باید همدلی و اتحاد را در کشور افزایش دهیم، گفت : همدلی و اتحاد یکی از راه های حل مشکلات کشور و منطقه است.

به گزارش روابط‌ عمومی دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان، آیت الله سید کاظم نور مفیدی در گردهمایی گلستانی های مقیم تهران با اشاره به این که این تجمع باعث شد تا همدلی و دوستی ها این استان بیشتر به چشم آید، افزود: یکی از نعمت هایی که خداوند به بندگانش ارزانی داشته دوستی و مودت است که این همدلی ها باعث استحکام و نزدیک شدن روابط میان انسان ها است.

وی با بیان اینکه به فرموده امام علی (ع) چهار چیز محبت و دوستی را میان انسان ها افزایش می دهد، گفت: زبان راستگو، انفاق، دل های پر از محبت و خیر خواهی برای یکدیگر، چهار رکن مهم برای ورود به بهشت است.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان گلستان با اشاره به این که گلستان منطقه ای، فرا منطقه ای است،گفت: در استان گلستان همه اقوام و مذاهب با صلح و آرامش در کنار یکدیگر زندگی می کنند که این لطف خداوند متعال است که این همه تنوع را می توان در این استان مشاهده کرد.

وی خدمت انسان ها به وطن را نشانه کرامت اشخاص دانست و گفت: گلستانی ها نباید خدمت به وطن خویش را فراموش کنند چراکه مهمترین نشانه کرامت انسان توجه به آبادانی منطقه خود است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست