• تاریخ: 2015-02-24
 • شناسه خبر: 1931
 • 3,255 بازدید

آخوند میرابی: اتحاد عملی بین مسلمانان دغدغه علمای اهل سنت است

ارکین نیوز-امام جمعه اهل سنت قره تپه از اتحاد عملی بین شیعه و سنی به عنوان دغدغه علمای اهل سنت نام برد. آخوند عبدالجبار میرابی بعدازظهر سه شنبه در مراسم افتتاحیه استان های مرزی با محوریت ادیان و فرقه های نوظهور که در گلس ...

1602980
ارکین نیوز-امام جمعه اهل سنت قره تپه از اتحاد عملی بین شیعه و سنی به عنوان دغدغه علمای اهل سنت نام برد.

آخوند عبدالجبار میرابی بعدازظهر سه شنبه در مراسم افتتاحیه استان های مرزی با محوریت ادیان و فرقه های نوظهور که در گلستان برگزار شد گفت: رهبر معظم انقلاب در پیشبرد اهداف امام خمینی (ره)، امام گونه رفتار و ما را به راه مستقیم هدایت کرده اند.

آخوند میرابی اظهار کرد: بسیار خوشحال هستیم که امروز دغدغه همه علمای اهل سنت که اتحاد عملی بین شیعه و سنی است تحت پوشش مرکز بزرگ شمال کشور قرار گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: پس از آنکه مستکبران به اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران تهاجم کردند دغدغه علمای اهل سنت، در اختیار داشتن دو بال پرواز بود که به همت دانشگاه پیام نور به آن دو بال پرواز به سوی سعادت دست یافته ایم.

وی با تاکید بر حفظ عملی اتحاد بین شیعه و سنی بیان کرد: متاسفانه فرقه های زیادی به نام اسلام ساخته شده است که قصد آنها ضربه زدن به دین اسلام است.

امام جمعه اهل سنت قره تپه با بیان اینکه بر مسلمان واقعی نباید تعصبات فکری غلبه کند افزود: بهترین حرکتی که ما می توانیم انجام دهیم، نشان دادن اتحاد و همدلی در برابر دشمنان تفرقه افکن است.

آخوند میرابی در پایان اظهار کرد: به همین خاطر بوده است که امام خمینی (ره) هفته ای را به نام وحدت اختصاص داد و مقام معظم رهبری نیز مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی را در ایران برپا کرد.
مهر

 • مریم - 2015-06-04 در 9:35 ب.ظ

  متاسفم …..باید در عمل الگوی وحدت باشی ………….ی!!!!!!باسپاس از مدیریت خوب سایت

 • حالی محمد - 2015-07-14 در 7:59 ق.ظ

  متاسفم……

 • عراز - 2015-07-14 در 8:03 ق.ظ

  طوری رفتار نمایید تا جوانان الگو برداری کنند نه اینکه متاسف شوند …..با تشکر از مدیریت محترم سایت

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست