• تاریخ: 2016-11-03
  • شناسه خبر: 21220
  • 339 بازدید

آخوندخوجملی:روحیه استکبار ستیزی در سایه وحدت و همدلی شیعه و سنی ادامه دارد

ارکین نیوز- امام جمعه اهل سنت نگین شهر از توابع شهرستان آزادشهر درشرق استان گلستان با گرامیداشت روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، گفت: روحیه استکبار ستیزی شیعه و سنی درسایه وحدت و همدلی همچنان ادامه دارد. آخوند ابوبکر خوج ...

ارکین نیوز- امام جمعه اهل سنت نگین شهر از توابع شهرستان آزادشهر درشرق استان گلستان با گرامیداشت روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، گفت: روحیه استکبار ستیزی شیعه و سنی درسایه وحدت و همدلی همچنان ادامه دارد.

آخوند ابوبکر خوجملی صبح امروز در اجتماع دانش آموزان نگین شهر به مناسبت روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، اظهار داشت: مردم شیعه و سنی در سایه نظام جمهوری اسلامی و با تبعیت از منویات مقام معظم رهبری انقلاب همواره درصحنه حضور دارند.
وی گفت: مردم شیعه و اهل سنت ایران می دانند که دوستداران انقلاب و نظام، دوستداران پیامبر (ص) و اسلام و دشمنان انقلاب و نظام نیز دشمنان نبی مکرم اسلام (ص) هستند و بر این اساس حمایت از انقلاب و همچنین دشمنی با دشمنان و استکبار جهانی را وظیفه خود می دانند.
آخوند خوجملی، اضافه کرد: ملت ایران با تمام توان، در راستای منویات رهبر معظم انقلاب و نیز سیاست های دولت تدبیر و امید، دوستی با دوستان انقلاب و دشمنی با دشمنان انقلاب را همچنان در دستور کار خود دارد.
در این مراسم که به صورت متمرکز در مسجد جامع نگین شهر برگزار شد، علاوه بر حضور پرشور دانش آموزان و اقشار مختلف مردم، سید غلامرضا قاضوی معاون فرماندار آزادشهر و برخی دیگر از مسئولان نیز حضور داشتند.
دانش آموزان نگین شهری با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آل سعود ظالم، ضمن گرامیداشت روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز، خشم و انزار خود را نسبت به سیاست های ددمنشانه استکبار جهانی علیه ملت های مظلوم جهان و منطقه با تایید بندهای مختلف قطعنامه پایایی این مراسم، ابراز داشتند.
به گزارش ایرنا، مراسم گرامیداشت روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در دو شهر آزادشهر و نوده خاندوز نیز با حضور پرشور دانش آموزان و اقشار مختلف مردم و مسئولان این دو شهر برگزار شد.
شهرستان آزادشهر با ۹۲ هزار نفر جمعیت درشرق استان گلستان واقع است/ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست