• تاریخ: 2015-03-15
  • شناسه خبر: 2469
  • 2,116 بازدید

آخرین شنیده های انتخاباتی

ارکین نیوز – در روزهای گذشته اخبار و تحولات انتخابات در حوزه های مختلف انتخابیه استان سرعت بیشتری به خود گرفته است . در این زمینه بصورت کوتاه به مهم ترین تحولات مهم انتخاباتی در قالب شنیده ها اشاره می کنیم : * شنید ...

1191684_845
ارکین نیوز – در روزهای گذشته اخبار و تحولات انتخابات در حوزه های مختلف انتخابیه استان سرعت بیشتری به خود گرفته است .
در این زمینه بصورت کوتاه به مهم ترین تحولات مهم انتخاباتی در قالب شنیده ها اشاره می کنیم :
* شنیده شده عبدالرضا ساور کاندید شناخته شده غرب استان هم برای حضور در انتخابات آینده مجلس عزم خود را جزم کرده است .در این شرایط مثلث رحمت جلالی ،محمد جواد نظری مهر و عبدالرضا ساور زورآزمایی نفس گیری را در دو شهرستان کردکوی و بندرگز خواهند داشت .
*شنیده شده که عبدالحکیم فیروزی اقدامات اداری خود برای استعفا از جایگاه معاونت سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان را شروع کرده است .این خبر در صورت قطعیت می تواند نشان دهنده قطعی بودن تصمیم وی برای حضور در انتخابات آینده از حوزه انتخابیه غرب استان باشد .در هفته های گذشته شایعاتی درباره عدم تمایل فیروزی برای حضور در انتخابات آینده پخش شده بود .
* شنیده شده است بعد از اعلام حضور عبدالغفور امانزاده برای کاندیداتوری مجلس آینده از حوزه انتخابیه مرکز استان موجی از رضایت و حمایت از ایشان در سطح آق قلا و روستاهای آن ایجاد شده است .
*شنیده شده است تعدادی از هواداران و دوستان امانزاده دربخش نظرات سایت ارکین نیوز ،از بایکوت خبری اخبار مربوط به نشست انتخاباتی وی در یکی از سایتهای ترکمن به شدت انتقاد کرده اند .
شنیده شده است برخی از طیف های منتسب به ستاد حامیان دکتر روحانی در انتخابات اخیر در حال رایزنی برای تشکیل جلسات انتخاباتی در همه مناطق استان هستند.
* شنیده شده است در هفته های گذشته دکتر مهران شکیبایی هم رایزینی ها ی خود برای حضور در انتخابات از حوزه انتخابیه غرب استان را افزایش داده است .
شنیده شده است که عبدالرضا چراغعلی رایزینهایی را برای حضور در انتخابات آینده از حوزه مرکز استان انجام داده است . /ترکمن سسی

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست