• تاریخ: 2017-03-08
  • شناسه خبر: 22464
  • 680 بازدید

آئین تکریم و معارفه معاون فرماندار شهرستان آق قلا

ارکین نیوز- صبح امروز دوشنبه ۱۶ اسفندماه، آئین تکریم و معارفه معاون فرماندار شهرستان آق قلا با حضور “سید علی میرباقری” مدیر کل سیاسی و انتخابات و “حجت الاسلام محمد مهدی ساور چمنی” مدیریت هسته گزین ...

ارکین نیوز- صبح امروز دوشنبه ۱۶ اسفندماه، آئین تکریم و معارفه معاون فرماندار شهرستان آق قلا با حضور “سید علی میرباقری” مدیر کل سیاسی و انتخابات و “حجت الاسلام محمد مهدی ساور چمنی” مدیریت هسته گزینش استانداری، “امانگلدی ضمیر” فرماندار و اعضای شورای تامین در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آق قلا، “سید علی میرباقری” در این مراسم ضمن تاکید بر “خدمت بی منت همه مسئولین به مردم در هرجایگاهی که هستند” ،گفت: تغییر و تحول امری عادی است و همه ما در هر پست و مقامی باید برای خدمتگذاری به مردم و رفع مشکلات آنها تلاش کنیم.

مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری گلستان افزود : مسئولیت ها ابزار خدمت هستند و تلاش صادقانه و بدون شائبه برای حل مشکلات مردم ماندگار است.

ایشان در خاتمه سخنان تصریح کرد: همدلی و هم افزایی در دستگاه های دولتی مهمترین عامل پیشرفت است و تلاش مدیران و کارکنان در این زمینه از اهمیت بالایی برخوردار است.

سپس در ادامه این مراسم ، “امانگلدی ضمیر” با بیان اینکه مردم پشتوانه اصلی نظام و دولت هستند،گفت: مدیران اجرایی با صداقت و تلاش بی وقفه اعتماد مردم را به نظام و دولت جلب کنند.

فرماندار شهرستان آق قلا بیان داشت : دولت “تدبیر و امید” خدمات ارزشمندی در تمامی حوزه های اقتصادی ، سیاسی و اجتماعی داشته است که بایستی این خدمات برای مردم بازگو و بیان شود.

“ضمیر” تأکید کرد: اتحاد و همدلی تنها راه توسعه و پیشرفت است و همه بایستی در راستای منافع عمومی مردم و مصلحت کشور حرکت نمایند.

گفتنی است در پایان این مراسم از زحمات آقای “علی اکبر قجری” قدردانی و تکریم بعمل آمد و آقای “سید موسی میردیلمی” به عنوان معاون جدید فرماندار شهرستان آق قلا معارفه شد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست