• تاریخ: 2015-10-28
  • شناسه خبر: 9875
  • 437 بازدید

مدیران پروازی شهرستان مراوه تپه و مشکلات مردم

ارکین نیوز – برخی از مدیران غیر ساکن مراوه تپه دیر می آیند و زود می روند. به گزارش اترک، وجود مدیران شایسته در مسئولیتهای اداری کشور یکی از مواردی است که در صورت وجود چنین مدیرانی روند رشد کشور رشد بسیار افزون تری ...

ارکین نیوز – برخی از مدیران غیر ساکن مراوه تپه دیر می آیند و زود می روند.

به گزارش اترک، وجود مدیران شایسته در مسئولیتهای اداری کشور یکی از مواردی است که در صورت وجود چنین مدیرانی روند رشد کشور رشد بسیار افزون تری خواهد گرفت.

مردم با آمدن مدیران قوی غیر بومی شاید مشکلی نداشته باشند ولی با دیر آمدن و زود رفتن مدیران مشکلات مردم بسیار سخت تر خواهد شد.

یکی از شهروندان مراوه ای که برای انجام کاری به یکی از ادارات دارای مدیر غیر ساکن رفته بود، مدیر به او می گوید:امروز اینترنت قطع شده و شما فردا برای انجام کار خود مراجعه نمایید و چون فردا برای انجام کارش پیش او می رود، وی به او می گوید که روز گذشته هم کارت را می شد انجام دهم ولی دیدم خیلی عجله داری به شما گفتم که فردا بیایی؟!!!

برخی از این مدیران ساعت ورودشان به مراوه تپه حدود ۹ صبح است و این مدیران قبل از ساعت ۱۴ هم دیگر کاری برای مردم انجام نمی دهند و در فکر حرکت به مقصد خودشان هستند.

حال در این بین مردم چه مشکلاتی را باید تحمل کنند و ساعاتی که این مدیر غیر ساکن در شهرستان نیست اگر اتفاقی بیافتد و نیاز به حضور این مدیر محترم باشد، شهرستان و مردم شهرستان باید چه بکنند، معلوم نیست!!!!

امیدواریم مسئولین دولت تدبیر و امید نسبت به این مدیران غیر ساکن تذکرات لازم را داده و با توجه به اینکه در کشور قحط الرجال نیست از نیروهای با تعهد کاری بیشتری استفاده نمایند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست