• تاریخ: 2015-10-21
  • شناسه خبر: 9596
  • 668 بازدید

سیستانی های حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا مراقب دسته تبرها باشند

ارکین نیوز – سایت صحر ا نیوز از جمله سایت های فعال شهر انبارالوم که در حوزه سیستانیها فعالیت چشمگیری دارد امروز با تیتر این نکته که ” سیستانی های حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا مراقب دسته تبرها باشند ” در ...

ارکین نیوز – سایت صحر ا نیوز از جمله سایت های فعال شهر انبارالوم که در حوزه سیستانیها فعالیت چشمگیری دارد امروز با تیتر این نکته که ” سیستانی های حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا مراقب دسته تبرها باشند ”
در این سایت آمده است :بسیار خرسندم از اینکه شنیدم بزرگان ،فرهیختگان وفعالان عرصه سیاست در بین سیستانیها به اجماع رسیدند وبرات انتخابات پیش رو قرار است از یک کاندیدای سیستانی حمایت کنند و از رای دوم خود درجهت تعامل با سایر جریانات سیاسی همسو استفاده کنند . انشاءالله سرکار خانم آبشناس هم به شایستگی به این اعتماد مردم پاسخ دهند.
منتهی چیزی که هست ماندگاری بر سر این عهد و پیمان تا پایان خط است چرا که این تصمیم بزرگ برای برخی ها قابل تحمل نخواهد بود و با توسل به ترفندهای مختلف در جهت شکستن این عهد و پیمان تلاش خواهند کرد .
قطعاً عزیزان حکایت جنگل و دسته تبر را شنیده اند که وقتی هیزم شکن تبر را وارد جنگل کرد درختان با اشاره به دسته تبر به همدیگر گفتند ببینید دسته تبر از جنس خودماست .
حال حکایت ما حکایت جنگل است که رقیبان برای شکستن این اتحاد از افرادی چه بسا دارای چهره موجه و مقبولیت نسبی در بین مردم را بعنوان کاندیدا بتراشند .
اولاً توصیه ام به عزیزانی است که احیانا این توانایی را در خود احساس میکنند که اگر شرایط فراهم شود می توانند در این سنگر به مردم خدمت کنند . بله در این باره هیچ شکی نیست ولی خواهشی که دارم آینه که خواسته یا ناخواسته در این مسیرکه جز شکست حاصلی ندارد گام نگذارند.
به جامعه سیستانی های عزیز یادآوری میکنم که مراقب این دسته تبرهای خوش دست و خوش رنگ و لعاب باشند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست