• تاریخ: 2016-02-19
  • شناسه خبر: 14956
  • 804 بازدید

خدمت به مردم ! چگونه؟

ارکین نیوز – بهمن شریفی: تبلیغات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی بصورت گسترده و پرشور از روز پنجشنبه ۲۹ بهمن آغاز شد و انتخابات وارد مرحله ی حساس خود شد. رویدادهای متعددی از آغاز ثبت نام نامزدهای محترم در حوزه گرگان و ...

ارکین نیوز – بهمن شریفی: تبلیغات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی بصورت گسترده و پرشور از روز پنجشنبه ۲۹ بهمن آغاز شد و انتخابات وارد مرحله ی حساس خود شد.
رویدادهای متعددی از آغاز ثبت نام نامزدهای محترم در حوزه گرگان و آق قلا به وقوع پیوسته است که در آینده تحلیل های گوناگونی از آن ها خواهد شد, امّا در این میان از سوی برخی نامزدها رفتارهایی صورت پذیرفته که جای بسی افتخار و خشنودی را برای ما دارد.
حرکت ارزشمند فرهاد توماج که پس از بازماندن از ادامه رقابت, تمامی اقشار مردم را به حضور حداکثری در انتخابات تشویق نموده و شرکت در انتخابات را وظیفه ملی عنوان کرده بود و همچنین رفتار رشید نافعی که پس از عدم احراز صلاحیت به دیدار چهره به چهره تمامی طرفداران خود رفته و از آنان قدردانی کرد قابل ستایش و تقدیر است.
اما مهمترین و بزرگترین عمل برای حضور حداکثری مردم و ایجاد وحدت در این بین از طرف دکتر منصور گرکز و پرویز ماهری اتفاق افتاد. در عرصه ای که گروه های مختلف با سازوکارهای متنوع و سروصدای زیاد نتوانستند در جهت رسیدن به نامزدی واحد اقداماتی مثمرثمر انجام دهند, دکتر منصور گرکز و پرویز ماهری با ایثار و ازخودگذشتگی در راستای رسیدن به خواسته مردم فهیم آق قلا و گرگان در چارچوب اهداف عالی نظام مقدّس جمهوری اسلامی که همانا حضور حداکثری آحاد مردم و انتخاب افراد اصلح است, کاری کردند که همیشه در یادها خواهد ماند.
دکتر منصور گرکز با توجه به سطح دانش و توانایی بالا, قدرت بیان فوق العاده, نیروهای ستادی تحصیل کرده و اقبال بالای عمومی هم در گرگان و هم در آق قلا از امید های کسب کرسی نمایندگی مجلس بود, فردی که صادقانه و با متانت آمد و در این راه هیچگونه بی احترامی به هیچ فرد یا گروهی از وی سر نزد, از معدود افرادی که با برنامه های کلان و بنیادی و نه سطحی به عرصه قدم گذاشت, بدور از تحریک احساسات و بازی های پوپولیستی و بدون وابستگی به هیچ حزب و گروهی وفقط برای خدمت به مردم شریف گرگان و آق قلا به میدان آمد و بخاطر مردم با تصمیمی عاقلانه و برخواسته از خیرخواهی, از ادامه راه انصراف داد.
فرهاد توماج, رشید نافعی, پرویز ماهری و دکتر منصورگرکز هر کدام به طریقی دین خود را به مردم و نظام مقدّس جمهوری اسلامی ادا کردند, اینان هرگز فراموش نخواهند شد.
بهمن شریفی

  • دلیجه - 2016-02-19 در 10:05 ب.ظ

    آرزو به دل این موح سوم ماندیم و سخنرانیشو میخواستیم ببینیم نشد که نشد

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست