• تاریخ: 2015-12-07
  • شناسه خبر: 11482
  • 594 بازدید

برنامه های کاندیداهای گرگان و آق قلا را هوشمندانه رصد کنیم

ارکین نیوز – امیدواریم مردم گرگان و آق قلا، حتما در ملاک های خود برای انتخاب دو فرد مناسب در انتخابات مجلس پیش رو از حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا، به موضوع توسعه و نگاه کاندیداها به آن، درک کاندیداها از این موضوع ک ...

ارکین نیوز – امیدواریم مردم گرگان و آق قلا، حتما در ملاک های خود برای انتخاب دو فرد مناسب در انتخابات مجلس پیش رو از حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا، به موضوع توسعه و نگاه کاندیداها به آن، درک کاندیداها از این موضوع کلیدی، برنامه های وی در این راستا در محدوده گرگان و آق قلا و در کلیه محورهای مرتبط با توسعه، و … توجه ویژه و اساسی داشته باشند.

در منطقه ای که علیرغم استعدادهای فراوان آن در زمینه های گوناگون، در برخی شاخص ها در محرومیت به سر می برد، اگر بخواهیم افراد فاقد برنامه قابل اجرا، بی اطلاع از برنامه های توسعه و مباحث مهمی همچون آمایش سرزمین، و … را به مجلس بفرستیم، خود در تداوم برخی مشکلات امروز گرگان و آق قلا در فرداها، مقصریم.

آیا کاندیدایی که حتی از مباحث ساده ای همچون جمعیت شهرستان های گرگان و آق قلا، تعداد شهرها و روستاهای این حوزه انتخابیه، و … مطلع نیست، در صورت حضور در مجلس می تواند به توسعه بیش از پیش گرگان و آق قلا و همچنین گلستان کمک کند؟

پس هوشیار باشیم.
به برنامه های کاندیداها دقت کنیم. سوابق آنها را بررسی کنیم و عملکرد آنها در مشاغل قبلی را رصد نماییم تا انتخاب صحیح تری داشته باشیم.

مجلس جای تجربه اندوزی نیست، مجلس جایگاهی برای استفاده از تجربه ها و سوابق و داشته های گذشته، برای توسعه بیش از پیش گرگان و آق قلا است.

مردم گرگان و آق قلا!!! در جلسات و نشست های انتخاباتی، در مواجهه با کاندیداها، و … پرسشگر باشیم تا آنان نیز بدانند با مردم هوشیار و مطالبه محوری مواجهه هستند و در صورت موفقیت باید با تمام توان برای گرگان و آق قلا و نیز گلستان تلاش نمایند.

بیاییم قبای نمایندگی مجلس از گرگان و آق قلا را بر تن آنانی کنیم که شایستگی مردم این دیار را دارند.

کانال گرگان ما

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست