• تاریخ: 2016-01-01
  • شناسه خبر: 12626
  • 613 بازدید

برای توسعه کشور نیازمند انسانهای توسعه یافته هستیم

ارکین نیوز – اسماعیل البرزی در سایت خبری هیرکان خبر در تحلیل انتخاباتی از کاندیداهای حوزه غرب استان ، راز رهایی غرب گلستان از توقفگاه عدم توسعه را نیازمند سپردن عنان نمایندگی مردم در مجلس به مدیران آزمون پس داده و ...

ارکین نیوز – اسماعیل البرزی در سایت خبری هیرکان خبر در تحلیل انتخاباتی از کاندیداهای حوزه غرب استان ، راز رهایی غرب گلستان از توقفگاه عدم توسعه را نیازمند سپردن عنان نمایندگی مردم در مجلس به مدیران آزمون پس داده و راه شناس عنوان کرد.
وی در این مقاله که در سایت خبری ارکین نیوز نیز منعکس شد عبدالرضا ساور را فرشته نجات منطقه غرب استان ذکر کرده و به تجربه مدیریت های کلان در بنیاد مستضعفان، صدا و سیما، تعاون، ورزش و دفاع مقدس اشاره کردند.
لیوانی از کاربران سایت ارکین نیوز ، دیدگاه خود در تحلیل این خبر ارسال کردند که عینا ذکر می شود:
” انگار آقای البرزی مسئول ستاد انتخاباتی آقای ساور هستند که این گونه قبل از شروع تبلیغات به فعالیت پرداخته اند.
آقای البرزی چه گونه مدیر در رده ملی هستند؟؟؟؟/ که بنده تهران نشین و پیگیر موضوعات استان گلستان نامی از این “ابرمرد” تا حالا نشنیده ام؟//
در ضمن جناب البرزی: معنای توسعه چیست؟؟ اصلا کی گفته که غرب استان توقفگاه عدم توسعه است؟؟ مگر سایر نقاط کشور و استان گلستان توسعه یافته هستند که غرب استان گلستان به عدم توسعه یافتگی معرفی می شود؟؟ اینکه چنانچه “جو” دادن به انتخابات از یک سو و موارد قومی و محلی و مهمتر از همه عشق و علاقه مردم به این کشور نظام اگر نباشد اصولا تا به حال کدام یک از کاندیداها و یا راه یافته گان به مجلس دارای برنامه بوده اند و مردم به برنامه آنها رای دادند؟؟ و یا کدامیک از موضوعات اساسی کشور و استان و حوزه انتخابیه خود را رصد کرئند و به آن جامه عمل پوشانده اند؟؟
در کدامیک از طرح های مجلس پیشگام بوده اند؟؟
به کدامین سو میکشانیم مردم صاه و صادق را؟؟
اگر مقدور است آقای ساور را بیشتر معرفی کنید تا بهتر با هم دیالوگ منطقی داشته اشیم؟؟ برای مخاطبی چون من بسیار سخت و ناگوار است تا با واژگانی برخورد کنم که …؟
کم متنده تا ایشان را امیر کبیر لقب دهیم؟
ضمنا یادمان باشد با کمی حستجوی عاقلانه و با پرهیز از هر گونه تعصب کورکورانه می توانیم کاندیداهایی را برای استان گلستان و در همه حوزه ها پیدا کنیم که هم در سطح حوزه و هم در سطح استان و هم در سطح ملی و حتی فرا ملی می توانند صاحب نظر باشند و کشور و استان را از این به اصطلاح بن بست نجات دهند. البته به شرط آنکه دیگران را برابر فرصت هایی که برای ما تامین خوتپاهند کرد را “بت” نکنیم.
به انتخاب دهیاران و شهرداران و فرمانداران و مدیران استان توجه کنیم و ببینیم که چگونه دست به انتخابات از پیش تعیین شده ای رو می آوریم که نتیجه اش شده : همین. همینی که می بینیم. همینی که هر روز سیستم اعصاب و روان جامعه را به هم می ریزد. آمار ظلاق و خودکشی و بیکاری و اعتیاد و زندانی و… ت”نزولی” که با نکها تحت نام دین عزیز اسلام و با الفاضی چون “عقود اسلامی” تیشه به ریشه کشاورزان و دهقانان و کسبه و آحاد مردم زده اند و… تا به خشک شدن چاهها و خلیج گرگان و… و دزدی فاضلاب و …. تا کچل کردن جنگلها و … مرگ ما فرا رسیده… هیچ کس دیگر حتی درخت نمی کارد….آبیپیدا نمی شود تا به پای درختان بریزیم و…..و کمی تخم چمن و……….خلاصه جناب البرزی . دوست نادیده و ناشناخته ام: آقای ساور را نمی شناسم ولی نمایندگان فعلی مجلس در همه حوزه ها را خوب می شناسم. عمده کاندیداهای دوره قبل و تا حدودی حال حاضر را هم می شناسم ولی……ولی همه این ها بدانند و ما نیز بدانیم که: هستند انسانهای شریو بی کلکی که توانایی مدیریت ملی را هم دارند، مشروط بر آنکه فرصت بدهیم . فرصت بدهیم تا بی کلک آن ها را به مردم معرفی کنند تا مردم با برنامه های شان آشنا شوند تا به برنامه رای بدهند نه به طایفه و سفارش و به قول شما مدیر به اصطلاح ملی؟؟
من نگران این گونه انتخابات هم هستم. نگران. نگران از این همه کارهای بیهوده کردن. نگران از این همه بی برنامه گی و نگران از این همه پتانسیل های نهفته در ایران عزیز و در استان زیبای گلستان و نگران این همه نخبه که بدنبال نخبه نیستند. نخبه هم نخبه های غرب استان گلستان. نخبه هم نخبه های کردکوی. نخبه هم نخبه بندرگز. نخبه هم نخبه های ترکمن و…………نگران نخبه های ……….هستم. من نخبه را در زیر لایه هایی که شما می شناسید می بینم. آیا حاضرید تا نسبت به تعریف نخبه هم گفتگو کنیم؟ آیا حاضرید تا با هم در خصوص اهداف و برنامه ریزی و نظامات مترتب بر آن و حتی در خصوص این که انتخابات ما اصولا با این شیوه ره به جایی نخواهد برد حتی با انتخاب سردار ملی ایی که شما معرفی اش کردید نیز نمی توانیم /
در آخر با شهامت از من کمترین داشته باشید که:
“برای توسعه کشور ضرورتا نیازمند انسانهای توسعه یافته هستیم”…………انشاالله که این بزرگوار چنینند “

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست