• تاریخ: 2016-01-13
 • شناسه خبر: 13189
 • 1,093 بازدید

با وجود آق قلا ؛ عنوان پرتماشاگرترین دیدارهای لیگ دسته یک والیبال کشور به مهاباد رسید

ارکین نیوز – علی :بیست و چهارمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های دسته یک مردان کشور از چهارشنبه ۲۷ آبان ماه آغاز شده است. ۱۹ تیم در این رقابت ها شرکت دارند که مسابقات دور مقدماتی در چهار گروه (سه گروه پنج ت ...

ارکین نیوز – علی :بیست و چهارمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های دسته یک مردان کشور از چهارشنبه ۲۷ آبان ماه آغاز شده است.
۱۹ تیم در این رقابت ها شرکت دارند که مسابقات دور مقدماتی در چهار گروه (سه گروه پنج تیمی و یک گروه چهار تیمی) برگزار می شود.
اما آنچه که قابل تامل بود با وجود تیم ترکمن صحرای آق قلا و تماشاگران پرشوری که انتظار می رفت سالن ها را در آق قلا پر کنند ، تیم مقاومت فرمانداری مهاباد توانست در گروه دوم این رقابت ها فقط با حضورفقط ۲۰۰۰ نفر تماشگر عنوان پرتماشاگرترین بازی های لیگ دسته یک کشور لقب بگیرد.
بهر حال می توان گفت این روزها والیبال آق قلا حال و روز خوشی ندارد و تیم آق قلا علاوه بر نتیجه بازی ، عنوان پرتماشگر بودن بازی ها را نیز باخته است .
هیج کس یادش نمی رود که حضور انبوه تماشاگران علاقه مند به این رشته در آق قلا که در هر بازی با تشویق های بی امان از تیمشان حمایت می کردند و بازیهای خانگی این تیم را به کابوسی برای سایر تیم ها تبدیل کرده بودند به طوری که ا هیچ تیمی قادر نبود آق قلا را در خانه اش شکست داده و با دست پر از این شهر خارج شود.
پس بایستی گفت این روزها والیبال آق قلا هم بازی را می بازد و هم تماشاگر را

یاد این ایام بخیر

——-

————-

 • ترکمن - 2016-01-13 در 10:57 ب.ظ

  سلام…وقتی که تیمت را بد ببندی همین میشه برادر..
  مردم رامیشه یک دو روز سه روز نگه داشت ولی با… نمیشه نگه داشت…
  از ۶ بازی یک برد واقعا…..

 • ترکمن - 2016-01-18 در 1:36 ب.ظ

  سلام برادر اینهاهم بخاطر والیبال اق قلا زحمت می کشند همین که تیم دادند کار بزرگی انجام دادند درسته تو تیم داری باید چندین اصول را رعایت کرد که اینها نکردن هدف مان کمک باشه نه تخریب ممنون

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست