• تاریخ: 2015-11-28
  • شناسه خبر: 11118
  • 559 بازدید

بازگشایی کامل پل خرمشهر آق قلا چه زمانی محقق می شود؟

ارکین نیوز – پل خرمشهر دارای ۲ باند مجزا به عرض هشت متر و دارای سه دهنه می باشد و خیابانهای خرمشهر و شهید بهشتی شهرستان آق قلا را به هم متصل می کند. این پل نقش بسزایی در کاهش ترافیک شهری داشته و تردد وسایل نقلیه را ...

ارکین نیوز – پل خرمشهر دارای ۲ باند مجزا به عرض هشت متر و دارای سه دهنه می باشد و خیابانهای خرمشهر و شهید بهشتی شهرستان آق قلا را به هم متصل می کند. این پل نقش بسزایی در کاهش ترافیک شهری داشته و تردد وسایل نقلیه را تسریع می کند.

هفتم مرداد ماه سال ۱۳۹۲ بود که اسپی دژ در گزارشی با عنوان کش و قوس های شهرداری و صاحبان املاک حریم پل به بررسی دلایل عدم افتتاح این پل پرداخت. پس از آن و با پیگیری های مختلف سرانجام بخشی از این پل افتتاح شده و قرنجیک، شهردار فعلی آق قلا خبر از آسفالت ضلع شمالی و جنوبی خیابان منتهی به پل خرمشهر با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و پانصد میلیون ریال از اعتبارات داخلی شهرداری خبر داد.

متاسفانه تاکنون ضلع شمالی این پل به صورت کامل بازگشایی نشده و هیچ تغییری در جهت تعریض این جاده و بازگشایی کامل در این مدت به چشم نمی خورد، همین موضوع در برخی از ساعات موجب بروز ترافیک سنگین در این نقاط خواهد شد.

با توجه به موضوعات طرح شده به نظر می رسد پیگیری و بازگشایی کامل این پل نیاز به همت ویژه ای از سوی دستگاه های ذی ربط به خصوص شهرداری و شورای اسلامی شهر داشته تا یکی از خواسته های مردم این شهر به صورت کامل برآورده شود.

البته ناگفته نماند با توجه به کاهش اعتبارات، رسیدن به این اهداف جز با مدیریت جهادی که مورد تاکید مقام معظم رهبری نیز می باشد امکان پذیر نخواهد بود.
اسپی دژ

————

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست