• تاریخ: 2015-08-29
  • شناسه خبر: 7565
  • 2,361 بازدید

افتتاح انبار شرکت مینو در آق قلا بدون حضور فرماندار

ارکین روز – در هفته دولت امسال انبار شرکت قاسم ایران (مینو) در روستای قربان آباد بخش مرکزی آق قلا در حالی افتتاح شد که الیاس هیوه چی در مراسم افتتاحیه آن حضور نداشت. به گزارش خبرنگار ارکین روز ؛ به دلیل برخی ناهماه ...

ارکین روز – در هفته دولت امسال انبار شرکت قاسم ایران (مینو) در روستای قربان آباد بخش مرکزی آق قلا در حالی افتتاح شد که الیاس هیوه چی در مراسم افتتاحیه آن حضور نداشت.
به گزارش خبرنگار ارکین روز ؛ به دلیل برخی ناهماهنگی ها زمان برگزاری مراسم افتتاح انبار این شرکت بزرگ پخش مواد غذایی با مراسم افتتاح متمرکز پروژه های هفته دولت شهرستان آق قلا همزمان شد و تنها مسئولی که از آق قلا در این مراسم حضور داشت عبدالرشید قرنجیک شهردار آق قلا بود که البته به عنوان سخنران در این مراسم سخنرانی کرد.
گفته می شود انبار شرکت قاسم ایران در روستای قربان آباد به نام شعبه گرگان نامگذاری شده است که فرماندار آق قلا از مدت ها پیش اعتراض خود را به این موضوع اعلام کرده و خواستار تعویض نام این انبار به شعبه آق قلا و یا شعبه گلستان می باشد.
گفتنی است انبار این شرکت با حضور مسئولین استانی و مدیران عامل این شرکت در سراسر کشور در روز چهارشنبه چهارم شهریور افتتاح شد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست