• تاریخ: 2015-12-24
  • شناسه خبر: 12312
  • 732 بازدید

۷۲ نفر در فرمانداری گرگان نامزد انتخابات مجلس شدند

ارکین نیوز-به گزارش گرگان خبر در تنها یک روز باقی مانده به پایان ثبت نام نامزدهای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تعداد داوطلبان از مرز ۲۴۰ نفر در استان گلستان گذشت . در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا عاطفه پهلوان از ...

ارکین نیوز-به گزارش گرگان خبر در تنها یک روز باقی مانده به پایان ثبت نام نامزدهای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تعداد داوطلبان از مرز ۲۴۰ نفر در استان گلستان گذشت .
در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا عاطفه پهلوان از مجمع زنان اصلاح طلب استان گلستان در راس هیاتی از فعالین اجتماعی با حضور در فرمانداری گرگان نام خود را لیست نامزدهای انتخاباتی ثبت کرد، پهلوان متولد ۱۳۴۰ گرگان و دانش آموخته کارشناسی ارشد پژوهشگری علوم اجتماعی می باشد.
امروز اما دو بانوی دیگر با نام های زهرا محمدی و حوریه امجدی با حضور در فرمانداری گرگان رسما نامزد انتخابات شدند و شنیده ها حاکی است که فردا یعنی در آخرین روز ثبت نام از نامزدهای انتخاباتی یک بانوی دیگر که همسر وی در روزهای گذشته نامزد انتخابات شده بود قصد دارد از حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا نام نویسی نماید.
از سوی دیگر در هفتمین و در واقع آخرین روز ثبت نام نامزدهای انتخاباتی حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا دکتر سید عبدالله میراکبری قصد دارد پس از شرکت در یک کنفرانس خبری در فرمانداری گرگان حاضر شود و رسما نامزد انتخابات مجلس شود.
دکتر علیرضا عبداللهی که در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۲ رئیس ستاد دکتر عارف در استان گلستان بود از طرف جامعه علمی اصلاح طلبان گرگان مورد تشویق قرار گرفته است تا به صف نامزدهای انتخاباتی در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا بپیوندد و احتمالا وی نیز فردا ثبت نام خواهد کرد.
گفتنی است تا کنون ۷۲ نفر در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا، ۳۶ نفر در حوزه انتخابیه کردکوی، بندرگز، بندر ترکمن و گمیشان، ۳۹ نفر در حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر، ۲۶ نفر در حوزه انتخابیه گنبد کاووس، ۴۹ نفر در حوزه انتخابیه مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه تپه و ۱۸ داوطلب در حوزه انتخابیه علی آباد کتول، ثبت نام کرده اند.
از مجموع داوطلبین انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان گلستان، ۲۲۳ نفر مرد و ۱۷ نفر زن می باشند.
جمعه دربهای فرمانداری های استان برای ثبت نام از نامزدهای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی باز است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست