• تاریخ: 2016-08-26
  • شناسه خبر: 20181
  • 475 بازدید

۴۲ واحد مسکن مهر شهر آق قلا با حضور وزیر کشور افتتاح شد

ارکین نیوز-ظهر امروز جمعه ۵ شهریور ماه،همزمان با چهارمین روز از بزرگداشت هفته دولت،۴۲ واحد از فاز دوم مسکن مهر شهر آق قلا با حضور”دکتر رحمانی فضلی”وزیر کشور،”دکتر صادقلو”استاندار گلستان،”الی ...

ارکین نیوز-ظهر امروز جمعه ۵ شهریور ماه،همزمان با چهارمین روز از بزرگداشت هفته دولت،۴۲ واحد از فاز دوم مسکن مهر شهر آق قلا با حضور”دکتر رحمانی فضلی”وزیر کشور،”دکتر صادقلو”استاندار گلستان،”الیاس هیوه چی”فرماندارو مدیران ارشد استانی و شهرستانی افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد بزرگداشت هفته دولت شهرستان آق قلا،برای ساخت و تکمیل این تعداد از فاز دوم مسکن مهر بالغ بر ۱۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات راه و شهرسازی استان هزینه و اجرا شده است.

گفتنی است ۸۳ پروژه عمرانی،تولیدی و اشتغالزائی با اعتباری بالغ بر ۴۴۹میلیارد و ۸۲۰ میلیون ریال در هفته دولت شهرستان آق قلا افتتاح و به بهره برداری می رسد،۴۳ میلیارد و ۳۶۷ میلیون ریال از این اعتبار جهت انجام پروژه های راه و شهرسازی شهرستان همچون بهسازی و روکش راه روستائی و احداث شبکه روشنایی سه راهی انبار الوم و همچنین ۴۲ واحد مسکن مهرتخصیص و عملیات اجرایی آن به پایان رسیده است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست