• تاریخ: 2015-09-27
  • شناسه خبر: 8520
  • 449 بازدید

۱۰ شهروند گنبدی در حادثه منا کشته شدند

ارکین نیوز-۱۰ شهروند گنبدی در حادثه منا کشته شدند. محمد حمیدی، شامگاه شنبه در چهارمین شب گرامیداشت دردانه های دست بسته شهدای غواص و رزمایش در دریاچه مصنوعی گنبدکاووس گفت :متاسفانه در فاجعه مکه مکرمه ۱۰ نفر از هموطنان گنب ...

ارکین نیوز-۱۰ شهروند گنبدی در حادثه منا کشته شدند.

محمد حمیدی، شامگاه شنبه در چهارمین شب گرامیداشت دردانه های دست بسته شهدای غواص و رزمایش در دریاچه مصنوعی گنبدکاووس گفت :متاسفانه در فاجعه مکه مکرمه ۱۰ نفر از هموطنان گنبدی، جان خود را از دست دادند و تعدادی نیز تاکنون مفقود هستند.

وی در مورد هفته دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس به قول مقام معظم رهبری، گنجینه تمام نشدنی از فرهنگ، شهادت و ایثار است که بنده هم به عنوان یک بسیجی ناقابل در خدمت عزیزان بودم.

معاون استاندار گلستان افزود:جوانان ما باید دلاوری های رزمندگان را به یاد داشته باشند و بدانند دشمن جنگ خود را از جنگ سخت به جنگ نرم و جنگ فرهنگی تغییر داده است.

حمیدی گفت: جوانان و والدین باید این فضاها را مورد توجه قراردهند. اعتیاد هم یکی دیگر از جنگ های نرم دشمن است.

رمضانعلی بادلی فرماندهی سپاه گنبد گفت: یکی از وظایف ما در هفته دفاع مقدس، اجرای برنامه های فرهنگی است که به عنوان میراث شهدا باید دنبال شود.

وی گفت: به همین دلیل امسال سعی کردیم در این راستا، رزمایش بزرگ فرهنگی رزمی را برگزار کنیم که در این زمینه، در کنار گرامیداشت دردانه های دست بسته و اجرای رزمایش فرهنگ رزمی، ۲۵ غرفه را درکنار این رزمایش داشته باشیم و بتوانیم بخشی از عملیات والفجر هشت را بازسازی کنیم.

علی کوهی فرمانده اسبق یگان ۶۰ زرهی عمار یاسر از فرماندهان هشت سال دفاع مقدس گفت :در طول هشت سال دفاع مقدس ۱۸۸ هزار شهید در کشور دادیم که ۴ هزار نفر آنان از استان گلستان بود.

وی گفت :همه صحنه های جنگ، در طول ۸ سال دفاع مقدس بازتاب خبری داشت ولی سقوط خرمشهر، فتح خرمشهر و همچنین عملیات والفجر ۸، در صدر خبرهای جراید جهانی قرار گرفت/مهر

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست