• تاریخ: 2016-12-01
  • شناسه خبر: 21574
  • 253 بازدید

یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال برنج قاچاق در آق‌قلا کشف شد

ارکین نیوز- فرمانده انتظامی شهرستان آق‌قلا از کشف برنج قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال از یک دستگاه کامیون در این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علی امیریا ...

ارکین نیوز- فرمانده انتظامی شهرستان آق‌قلا از کشف برنج قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال از یک دستگاه کامیون در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علی امیریان اظهار داشت: در راستای مبارزه جدی با معضل قاچاق کالا و حمایت از تولیدات داخلی، ماموران یگان امداد این شهرستان، حین گشت‌زنی در حوزه استحفاظی، به یک دستگاه کامیون مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی از این خودرو مقدار ۲۵ تن برنج خارجی قاچاق کشف شد در این عملیات یک نفر دستگیر و برنج‌های فاقد مجوز نیز پس از صورتجلسه تحویل مراجع ذیصلاح شد.

فرمانده انتظامی آق‌قلا ارزش ریالی محموله قاچاق کشف شده توسط کارشناسان را یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال اعلام کرد.

توقیف ۸۰ راس دام به ارزش بیش از یک میلیارد ریال در گالیکش

فرمانده انتظامی گالیکش از توقیف کامیون حامل ۸۰ راس احشام فاقد مجوز در ایست و بازرسی تنگراه خبر داد.

سرهنگ غلام رضایی گفت: ماموران ایست و بازرسی تنگراه در اجرای طرح کنترل خودرو‌های عبوری موفق به توقیف کامیون حامل احشام فاقد مجوز شدند.

وی گفت: درهمین راستا در بازرسی از کامیون تعداد ۶۵ راس گوسفند و ۱۵ راس گاو فاقد هرگونه بارنامه و مجوز حمل کشف شد.

رضائی افزود: کارشناسان ارزش احشام کشف شده را بیش از یک میلیارد ریال برآورد کرده‌اند.

فرمانده انتظامی گالیکش تصریح کرد: در همین راستا پرونده تشکیل و پس از صورتجلسه تحویل مراجع ذی‌صلاح شد.

فروشنده مشروبات الکلی خارجی در گرگان دستگیر شد

دادیار پیشگیری از وقوع جرم دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان از دستگیری فروشنده مشروبات الکلی خارجی در گرگان خبر داد.

مسعود سلیمانی اظهار داشت: در پی گزارشات مردمی و اخبار واصله فروشنده‌ای که در سطح شهر گرگان اقدام به فروش مشروبات الکلی خارجی می‌کرد دستگیر شد.

وی گفت: در این خصوص یک نفر دستگیر و با تشکیل پرونده ی قضایی و قرار وثیقه ۲۵۰ میلیون تومانی روانه زندان شد.

دادیار پیشگیری از وقوع جرم دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان افزود: این مشروبات الکلی مکشوفه بعد از نمونه‌برداری توسط پزشک قانونی و دستور مقام قضایی معدوم خواهد شد.

سلیمانی یادآور شد: با توجه به تاکید دین مبین اسلام مبنی بر حرام بودن مشروبات الکلی، دستگاه قضائی در جهت امنیت جامعه و حفاظت از احکام و حدود اسلامی با متهمان و متخلفان مطابق مقررات با شدت برخورد می‌کند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست