• تاریخ: 2015-10-22
  • شناسه خبر: 9620
  • 439 بازدید

یاشولی ها به جای حمایت از شخص خاصی ، از ایده کاندیداها حمایت کنند

ارکین نیوز – امام جمعه قازن قایا با بیان این مطلب گفت: انتخاب یک شخص معین توسط گروه یاشولی ها صحیح نیست. حاج ناصر آخوند قزل امام جمعه قازن قایا طی مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ارکین نیوز در خصوص نقش یاشولی ها در روند ...

ارکین نیوز – امام جمعه قازن قایا با بیان این مطلب گفت: انتخاب یک شخص معین توسط گروه یاشولی ها صحیح نیست.
حاج ناصر آخوند قزل امام جمعه قازن قایا طی مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ارکین نیوز در خصوص نقش یاشولی ها در روند انتخابات گفت: یاشولی ها اگر مشکلات و درخواست های منطقه را شناسایی و از مردم نیز بخواهند براساس ایده های نامزدها برای حل این مشکلات ، فرد اصلحی را انتخاب کنند ، بهتر و شایسته تر است .
وی اضافه کرد: اگر شورای یاشولی بدون در نظرگرفتن ایده و برنامه نامزدها ، براساس برخی مسائل پشت پرده ، از کاندیدای خاصی حمایت و از ایشان دفاع کنند ، صحیح نیست.
امام جمعه قازن قایا با بیان اینکه انتخابات را در بین ترکمن ها دو آفت بزرگ تهدید می کند ، اضافه کرد: همیشه دو گروه کاندیداهای سرمایه دار با هزینه زیاتد در تبلیغات و هزینه های دیگر و افراد ذی نفوذ با نفوذ بیشتر در لایه لایه های عامه مردم ، آرای جامعه را از مسیر درست عوض می کنند .
وی با بیان اینکه پول و نفوذ دو آفت بزرگ انتخابات است ، افزود: معنای واقعی انتخابات این است که مردم با شناخت و آگاهی ، فردی را که شایسته است انتخاب کنند.
آخوند قزل اضافه کرد: باید به جوانان و روشنفکران منطقه میدان بدهیم تا ضمن شفاف سازی ، تفکرات خود را بیان کنند و مردم نیز بایستی به ایده ها و عملکرد کاندیداها رای بدهند و اسیر احساسات و طایفه بازی نشوند.
وی تاکید کرد: انتخابات واقعی وقتی تجلی پیدا می کند که مردم با تفکرات نامزدهای انتخابات آشنا شوند و به تفکرات آنها رای بدهند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست