• تاریخ: 2016-11-18
  • شناسه خبر: 21416
  • 282 بازدید

یادواره شهدای گُمیشان برگزار شد

ارکین نیوز-یادواره ۷۳ شهید والامقام و ۲ شهید گمنام شهرستان گُمیشان در شمال غرب استان گلستان با حضور اقشار مختلف مردم و جمعی از مسئولین محلی برگزار شد. در این مراسم مسئول تبلیغات لشکر ۲۵ کربلا در دوران دفاع مقدس برگزاری ی ...

ارکین نیوز-یادواره ۷۳ شهید والامقام و ۲ شهید گمنام شهرستان گُمیشان در شمال غرب استان گلستان با حضور اقشار مختلف مردم و جمعی از مسئولین محلی برگزار شد.

در این مراسم مسئول تبلیغات لشکر ۲۵ کربلا در دوران دفاع مقدس برگزاری یادواره شهدا را زمینه ساز ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت دانست و افزود: ایمان، اعتقاد و روش زندگی شهدا باید سرلوحه همه امور باشد تا به کمال عزت و افتخار برسیم.

حجت الاسلام نبی الله داوری با بیان اینکه شهدا به عنوان مخلص ترین و بهترین بندگان خداوند؛ عزت و افتخار برایمان به یادگار گذاشتند؛ اظهار داشت: ایران اسلامی به عنوان یکی از امن ترین کشورهای جهان؛ امنیت و آرامش خود را مدیون رشادت ها و از خود گذشتگی های رزمندگان است.

به گزارش ایرنا در این مراسم علاوه بر اقشار مختلف مردم منطقه؛ جمعی از مسوولان استان گلستان و شهرستان گُمیشان نیز حضور داشتند.

شهرستان مرزی گُمیشان در کرانه شرقی دریای خزر و شمال غرب استان گلستان هم مرز با کشور ترکمنستان است و بیشتر جمعیت آن ترکمن و اهل سنت هستند/ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست