• تاریخ: 2015-10-28
  • شناسه خبر: 9869
  • 446 بازدید

گوشت های فاسد آق قلا در کردکوی توقیف شد

فرمانده انتظامی شهرستان کردکوی از کشف یک هزار و ۲۰۰ کیلوگرم گوشت فاسد و فاقد مجوز دامپزشکی خبر داد. به گزارش گلستان۲۴، سرهنگ محمود علی فر فرمانده انتظامی شهرستان کردکوی در این خصوص گفت: در پی اطلاعات دریافتی مبنی بر عبور ...

فرمانده انتظامی شهرستان کردکوی از کشف یک هزار و ۲۰۰ کیلوگرم گوشت فاسد و فاقد مجوز دامپزشکی خبر داد.

به گزارش گلستان۲۴، سرهنگ محمود علی فر فرمانده انتظامی شهرستان کردکوی در این خصوص گفت: در پی اطلاعات دریافتی مبنی بر عبور محصولات گوشتی فاقد مجوز حمل و پروانه بهداشتی از این حوزه انتظامی، مأموران یگان امداد کردکوی اقدامات کنترلی محسوس و نامحسوس خود را تشدید کردند.

وی افزود: با تشدید این اقدامات در محورهای ورودی و خروجی، مأموران به یک دستگاه خودروی نیسان یخچالدار مشکوک شده و بلافاصله خودروی مذکور را متوقف کردند.

علی فر ادامه داد: با توجه به عدم ارائه مدارک لازم در خصوص مجوز حمل گوشت از جانب راننده، پس از هماهنگی با مقام قضایی از خودروی مذکور بازرسی به عمل آمد و ۵۵ لاشه گوسفند و یک لاشه گاو که فاقد مهر دامپزشکی و غیربهداشتی بود کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان کردکوی گفت: برابر بررسی ها گوشت های توقیفی به میزان یک هزار و ۲۰۰ کیلوگرم و به ارزش ۳۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.

سرهنگ علی فر افزود: در این ارتباط یک نفر دستگیر و در اظهاراتش بیان داشت که گوشت های مذکور را از شهرستان آق قلا بارگیری کرده و قصد انتقال به استان مازندران را داشته است.

شهرستان کردکوی در غرب استان گلستان و فاصله ۲۷ کیلومتری شهر گرگان واقع شده و افزون بر ۷۵ هزار نفر جمعیت دارد.
رادکانا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست