• تاریخ: 2017-06-01
  • شناسه خبر: 22977
  • 453 بازدید

گفتگو با اولین بانوی راه یافته به شورای شهر گمیش تپه

ارکین نیوز-سمیه کر اولین بانوی منتخب شورای شهرگمیش تپه می گوید باید شهرداری را برای شهر انتخاب کنیم که واقف به مشکلات شهر باشد و توانمند بوده و بتواند راهکارهای خوب برای پیشرفت شهر ارائه کند. به گزارش ارکین نیوز به نقل ا ...

ارکین نیوز-سمیه کر اولین بانوی منتخب شورای شهرگمیش تپه می گوید باید شهرداری را برای شهر انتخاب کنیم که واقف به مشکلات شهر باشد و توانمند بوده و بتواند راهکارهای خوب برای پیشرفت شهر ارائه کند.

به گزارش ارکین نیوز به نقل از ساحل گمیشان، سمیه کر اولین بانوی راه یافته به شورای شهر گمیش تپه است، خالی از لطف ندیدیم که گفتگویی کوتاه با وی داشته باشیم تا اهداف و برنامه هایش را بهتر بدانیم و با او بیشتر آشنا شویم.

لطفا در ابتدا خودتان را برای کاربران ما معرفی کنید؟
سمیه کر، دارای مدرک کارشناسی جغرافیای شهری (برنامه ریزی شهری) و مدیر شرکت آبزی گلستان هستم.
چه شد که تصمیم گرفتید کاندیدای شورای شهر شوید؟
وقتی مشکلات شهرم را دیدم و وقتی می دیدم کارشناسی ساخت و ساز شهرم مناسب نیست تصمیم گرفتم نامزد پنجمین دوره انتخابات شوراها شوم.
علت مهم دیگر هم مشکلات بانوان شهرم بود، به نظر من مشکلات زنان جامعه زیاد است و تا به حال به درستی به آن پرداخته نشده مثل مشکلات آموزشی، ورزشی، شغلی و…، من در واقع با هدف خدمت به بانوان شهرم نامزد انتخابات شدم و تصمیم دارم در حد توان مشکلات بانوان شهر را هموار کنم.
بزرگترین حامی شما چه کسی بود؟
بزرگترین حامی من خداوند بود و لطف خدا شامل حال من شد و موفق شدم و بعد از خدا همسرم بزرگترین مشوق من بود. خیلی ها به شوهرم می گفتند امکان ندارد یک زن بتواند عضو شورای شهر بشود و تا حالا سابقه نداشته ولی شوهرم همه جوره حامی من بود و تشویقم کرد تا آخر در رقابت باقی بمانم.
چطور توانستید اعتماد مردم را جلب کنید؟
من خانه به خانه با مردم حرف زدم و از اهدافم گفتم و برنامه هایم را توضیح دادم، در گروه هایی که عضو بودم خودم و برنامه هایم را معرفی کردم و مردم هم لطف داشتند و به من اعتماد کردند.
ممهترین هدفتان به عنوان یک عضو شورای شهر چیست؟
رسیدگی به وضعیت شهر؛ خصوصا آسفالت معابر و خیابانها و توجه به زیبا سازی شهر و فضای سبز در گمیش تپه و مهمتر از همه چیز انتخاب یک شهردار کارآمد و دلسوز که از متن مردم شهر باشد و به مشکلات کاملا واقف باشد و بتواند برنامه های درستی برای بهبود شهر ارائه کند.
حرف آخر؟
از مردم عزیز شهرم می خواهم همانطور که به ما اعضای شورای شهر اعتماد کردند و ما را انتخاب کردند باز هم ما را حمایت کنند و با انتقادهای سازنده، راهنمای ما و پیگیر مشکلات و مسایل شهر باشند و احساس مسئولیت در قبال گمیش تپه داشته و ما را بیش از پیش حمایت کنند تا بتوانیم خدمتگزاران خوبی برای مردم باشیم.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست