• تاریخ: 2016-05-23
  • شناسه خبر: 17876
  • 2,250 بازدید

گزینه های احتمالی ریاست دفتر دکتر تربتی نژاد نماینده گرگان و آق قلا

ارکین نیوز-سه گزینه احتمالی برای ریاست دفتر دکتر تربتی نژاد نماینده مردم گرگان و آق قلا مطرح هستند کمتر از یک هفته دیگر مجلس دهم شورای اسلامی شروع بکار خواهد کرد. این مجلس متفاوت تر از ادوار گذشته بوده بطوریکه دو سوم از ...

ارکین نیوز-سه گزینه احتمالی برای ریاست دفتر دکتر تربتی نژاد نماینده مردم گرگان و آق قلا مطرح هستند

کمتر از یک هفته دیگر مجلس دهم شورای اسلامی شروع بکار خواهد کرد.
این مجلس متفاوت تر از ادوار گذشته بوده بطوریکه دو سوم از نمایندگان مجلس نهم از راه یابی به این مجلس بازمانده و از طرفی مستقلین در دوره جدید اقلیتی قوی را تشکیل دادند .
در مجلس دهم اصولگرایان و اصلاح طلبان وزن تقریبا مساوی دارند و اگر در هر موضوعی مستقلین به هر گروهی نزدیک بشوند اکثریت با آن دسته خواهد بود .
در استان گلستان نیز ۷ نماینده به مجلس راه یافتند که از این ۷ نفر ۳ اصلاح طلب ، دو اصولگرا و دو نفر هم مستقل با گرایشات اصولگرایی دارند .
در این میان اکثریت نمایندگان اصلاح طلب متعلق به مرکز و غرب استان هستند و عموما برای ریاست مجلس عارف را در نظر دارند اما ۴ نماینده شرق استان که اصولگرا و مستقل هستند بر روی لاریجانی تمرکز کرده اند .
اما کم کم دفاتر نمایندگان جدید در شهرستانها هم در حال شکل گیری است و مجمع اطرافیان نامزدها نیز به دنبال معرفی چهره های شاخص برای ریاست دفتر نمایندگان در شهرستان ها می باشند .
در عین حال در گرگان فعلا گزینه هایی برای ریاست دفتر دکتر تربتی نژاد معرفی شده است که در این میان نام چند نفر خیلی محتمل بنظر می رسد : دکتر علی اکبر رایجی استاد دانشگاه و فعال سیاسی اصلاح طلب ، سید هادی حسینی حامی تربتی نژاد و از شخصیت های محبوب گرگانی ، عبدالرضا چراغعلی منتخب اول دو دوره شورای شهر گرگان .
هنوز دکتر تربتی نژاد به نتیجه نهایی نرسیده و ممکن است در روزهای آتی از میان این سه نفر و یا شاید افراد دیگر مسئول دفتر خود را انتخاب کند .
انتخاب مسئول دفتر از این جهت مهم است که برخی کارشناسان مسائل سیاسی یکی از دلایل عدم اقبال دکتر طاهری نماینده دو دوره گذشته گرگان و آق قلا را نداشتن مسئول دفتر قوی و برنامه ریز و البته مردمی عنوان کرده اند .
کارشناسان بر این باورند که مسئول دفتر آیینه تمام نمای یک نماینده در شهرستان بوده و باید مثل خود نماینده تعهد ، تخصص ، برنامه ریز و اهل درایت باشد و از این جهت است که افراد فوق برای این سمت در نظر گرفته شده اند .
باید منتظر ماند و دید دکتر نورمحمد تربتی نزاد در مورد مسئول دفتر خود به چه کسی خواهد رسید ؟
سلام گلستان

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست