• تاریخ: 2016-05-25
  • شناسه خبر: 17907
  • 806 بازدید

گزارش جشن دکترنورقلی پور

ارکین نیوز-بلاخره پس از مدتها دکتر نور قلی پور جشن پیروزی خود در انتخابات غرب گلستان را با عنوان تقدیر و تشکر عصر چهارم خرداد برگزار گرد و برنامه های شاد و متنوعی در این محدوده زمانی تدارک دیده شده بود. اوضاع قبل جشن آرا ...

ارکین نیوز-بلاخره پس از مدتها دکتر نور قلی پور جشن پیروزی خود در انتخابات غرب گلستان را با عنوان تقدیر و تشکر عصر چهارم خرداد برگزار گرد و برنامه های شاد و متنوعی در این محدوده زمانی تدارک دیده شده بود.

اوضاع قبل جشن آرام و بی حاشیه بود.اعضای تدارکات جشن در حال آماده کردن سن برنامه و جایگاه ویژه و عموم مردم بودند.چندین فرش به همراه صندلی آورده شد.وقت جشن رسید و مردم منتظر یک جشن شاد و مفرج بودند.

تقریبا سر ساعت اعلامی قبلی جشن برپا شد.جمعیت خوبی آمده بود ولی نه آنقدر که به حداکثر نزدیک باشد و می شد پیش بینی جمعیت بیشتر از این را کرد.مردم بیشتر از نحوه اطلاع رسانی جشن گله مند بودند و از اطلاع رسانی ضعیف جشن خبر می دادند.جشن شروع شد و برنامه های طنز و فرهنگی نیز اجرا شد.

منظره ای که قابل پیش بینی هم بود منظره تجمع روی سن برنامه بود که هر کسی که خود را نزدیک دکتر می دید روی سن رفته بود و آنجا نظاره گر مراسم بود که مردم بشدت از این موضوع گله مند بودند.

به هر حال جا دارد خدا قوت دهیم بر دست اندکاران این مراسم و جناب دکتر نورقلی پور که در این مدت و به ویژه بعد انتخابات هر نوع فشاری را تجربه کردند و امروز توانستند شادی خود را با مردم سهیم باشند.
حابار

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست