• تاریخ: 2016-08-06
  • شناسه خبر: 19775
  • 557 بازدید

گازرسانی به ۳۵روستای شهرستان مرزی مراوه تپه

ارکین نیوز-مدیر عامل شرکت گاز گلستان از اجرای عملیات گاز رسانی به ۳۵ روستای شهرستان مرزی و محروم مراوه تپه در منتهی الیه شرق استان خبر داد. صفرعلی جمال لیوانی روز شنبه اضافه کرد: همزمان با هفته دولت طرح گازرسانی به ۱۲ رو ...

ارکین نیوز-مدیر عامل شرکت گاز گلستان از اجرای عملیات گاز رسانی به ۳۵ روستای شهرستان مرزی و محروم مراوه تپه در منتهی الیه شرق استان خبر داد.

صفرعلی جمال لیوانی روز شنبه اضافه کرد: همزمان با هفته دولت طرح گازرسانی به ۱۲ روستای این شهرستان مورد بهره برداری قرار می گیرد.

به گفته وی، از مجموع ۱۰۲ روستای شهرستان مراوه تپه تاکنون ۱۷ روستا نیز از سوخت گاز بهره مند شده اند.

مدیرعامل گاز گلستان، پیشرفت پروژه های گاز رسانی در این شهرستان را مطلوب بیان کرد و افزود: تاکنون در مراوه تپه حدود ۴۰۵ کیلومتر شبکه اجرا و افزون بر دو هزار و ۶۶۵ انشعاب نصب شده است.

جمال لیوانی تصریح کرد: در همین راستا تعداد ۳ هزار و ۷۵ خانوار از سوخت گاز بهره مند و ۳ هزار و ۱۵۰ مشترک نیز جذب شده اند.

شهرستان مرزی مراوه تپه با بیش از۱۱۰هزارنفر جمعیت، در منتهی الیه شرق استان گلستان واقع است.

گلستان حدود یک میلیون و ۹۰۰هزار نفر جمعیت دارد که در ۱۴ شهرستان شامل ۳۰ شهر و یکهزار و هفت روستا زندگی می کنند، این استان با کشور ترکمنستان، دریای خزر و استانهای مازندران ، سمنان و خراسان شمالی همسایه است..

تاکنون ۲۹ شهرو ۷۵۲ منطقه روستایی گلستان از طرح های گازرسانی بهره مند شده اند و عملیات گاز رسانی به ۸۹پروژه روستایی نیز در دست اجرا می باشد.
ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست