• تاریخ: 2016-07-24
  • شناسه خبر: 19527
  • 402 بازدید

کلنگ احداث نیروگاه ۲۵ مگاواتی در مراوه تپه بر زمین خورد

ارکین نیوز-عملیات احداث نیروگاه ۲۵ مگاواتی شهرستان مرزی و محروم مراوه تپه با اعتبار ۵۰۰ میلیارد ریالی آغاز به کار شد. فرماندار مراوه تپه با بیان اینکه فاز اول این نیروگاه با ۱۳ واحد مولد ۲ مگاواتی و اعتبار ۵۰۰ میلیارد ری ...

ارکین نیوز-عملیات احداث نیروگاه ۲۵ مگاواتی شهرستان مرزی و محروم مراوه تپه با اعتبار ۵۰۰ میلیارد ریالی آغاز به کار شد.

فرماندار مراوه تپه با بیان اینکه فاز اول این نیروگاه با ۱۳ واحد مولد ۲ مگاواتی و اعتبار ۵۰۰ میلیارد ریالی دهه فجر به بهره برداری میرسد، تصریح کرد: فاز دوم این پروژه اردیبهشت ماه سال ۹۶ اغاز خواهد شد که اشتغال زایی و فرصت های قابل توجهی را در اختیار این استان قرار خواهد داد.

اسمعیل تاجی با بیان اینکه اجرای پروژه هایی از قبیل نیروگاه نشان از همکاری و نگاه ویژه مسئولین به شهرستان مرزی دارد، از فعالیتها و تلاش نماینده شرق گلستان تشکر کرد.

در این جلسه نماینده شرق گلستان نیز گفت: بهره برداری از نیروگاه که سوخت آن گاز طبیعی و در رسته نیرو گاههای پاک می باشد، مشکلات مردم و زمینه مناسب برای سرمایه گذاری را فراهم میکند.

شهرام کوسه غراوی در ادامه ابراز امیدواری کرد تا مسئولین با اقدام و عمل خود قدمهای مناسبی در جهت توسعه و ابادانی منطقه شرق گلستان و این شهرستان مرزی که کمتر توسعه یافته است بردارند.

وی ارائه خدمات بهتر، کاهش تلفات شبکه توزیع و بهبود ولتاژ مشترکین منطقه و تامین برق مستمر و مطمئن را از اهداف و اثرات اجرایی این پروژه دانست.
گفتنی است روستاهای منطقه مرزی مراوه تپه مخصوصا در تابستانها با مشکلات کمبود ولتاژ برق روبرو هستند که امید میرود با این پروژه سهم زیادی از مشکلات مردم حل شود.
اترک

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست