• تاریخ: 2017-03-30
  • شناسه خبر: 22603
  • 435 بازدید

کاهش ۶ درجه ای دما و بارش باران در گلستان

ارکین نیوز-اداره کل هواشناسی گلستان وضعیت جوی استان را در ۲۴ ساعت آینده نیمه ابری تا ابری، گاهی وزش باد شدید و بارش پراکنده باران در مناطق کوهپایه ای و ارتفاعات و همراه با کاهش حداکثر ۶ درجه ای دما پیش بینی کرد. به گزارش ...

ارکین نیوز-اداره کل هواشناسی گلستان وضعیت جوی استان را در ۲۴ ساعت آینده نیمه ابری تا ابری، گاهی وزش باد شدید و بارش پراکنده باران در مناطق کوهپایه ای و ارتفاعات و همراه با کاهش حداکثر ۶ درجه ای دما پیش بینی کرد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا و بر اساس گزارش اداره کل هواشناسی، وضعیت جوی استان در صبح جمعه، صاف تا نیمه ابری ولی از میانه این روز، ابری و در مناطق کوهپایه ای و کوهستانی همراه با بارش پراکنده باران، وزش نسبتا شدید باد ومه آلود خواهد بود.
هواشناسی گلستان برای روز ۱۲ فروردین، هوای ابری همراه با رگبار پراکنده و برای روزهای ۱۳ و ۱۴ فروردین نیز هوای ابری همراه با بارندگی، احتمال آذرخش، در مناطق کوهستانی بارش برف، وزش نسبتا شدید باد و در برخی مناطق استان مه آلود پیش بینی کرده است.
اکنون آسمان گرگان دارای مه رقیق است و دمای آن ۱۳ درجه سانتیگراد بالای صفر و سرعت وزش باد هفت متر بر ثانیه از سمت شمال شرق می باشد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست