• تاریخ: 2017-09-02
  • شناسه خبر: 23781
  • 337 بازدید

کارگاه تولیدی مددجویان بهزیستی شهرستان آق قلا افتتاح شد

ارکین نیوز- کارگاه تولیدی مددجویان بهزیستی شهرستان آق قلا همزمان با گرامیداشت هفته دولت افتتاح شد. به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد بزرگداشت هفته دولت شهرستان آق قلا ، به همت گروه تولیدی همیار یادگار ، کارگاه خیاطی مددجوی ...

ارکین نیوز- کارگاه تولیدی مددجویان بهزیستی شهرستان آق قلا همزمان با گرامیداشت هفته دولت افتتاح شد.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد بزرگداشت هفته دولت شهرستان آق قلا ، به همت گروه تولیدی همیار یادگار ، کارگاه خیاطی مددجویان تحت پوشش بهزیستی شهرستان با حضور “امانگلدی ضمیر” فرماندار و جمعی از مسئولین افتتاح شد.

فرماندار شهرستان آق قلا در حاشیه این مراسم در مصاحبه با صدا و سیمای گلستان ، توانمند سازی و استقلال اقتصادی خانواده ها تحت پوشش نهادهای حمایتی را از اهداف برنامه ششم دولت “تدبیر و امید” بیان کرد و گفت : شناخت استعدادها ، توسعه فرهنگ کار و تلاش و خوداتکایی و توسعه کارهای زودبازده و درآمدزا از جمله برنامه های است که باید برای خانواده های تحت پوشش نهادهایی همچون بهزیستی و کمیته امداد قرار گیرد.

وی با بیان اینکه “اشتغال زایی پایدار مصداق تحقق اقتصاد مقاومتی در جامعه است” ، افزود : خودکفایی و توانمندسازی خانواده‌های تحت پوشش برای دولت می‌تواند فرصت مناسبی ایجاد کند تا افرادی که تا دیروز از امکانات نهادهای حمایتی استفاده می‌کردند ، خود کارآفرین شده و برای دیگر افراد جامعه ایجاد شغل نمایند.

گفتنی است این کارگاه خیاطی در مساحت ۱۰۰ متر و با ۱۸۰ میلیون ریال کمک بلا عوض بهزیستی شهرستان آق قلا و اشتغالزائی ۵ نفر با حضور فرماندار و مسئولین دستگاههای اجرایی افتتاح شد و انواع لباس های فرم ادارات ، بیمارستان ها و مدارس در این کارگاه دوخته می شود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست