• تاریخ: 2017-12-17
  • شناسه خبر: 24819
  • 170 بازدید

چهارشنبه بازار گرگان تا ۴ هفته تعطیل می‌شود/ انتقال بازار هفتگی به مسیر جاده آق‌قلا

ارکین نیوز-عضو شورای شهر گرگان از تعطیلی بازار هفتگی این شهرستان خبر داد و گفت: بازار هفتگی چهارشنبه بازار شهرستان گرگان به مدت چهار هفته تعطیل است. ناصر گرزین امروز اظهار کرد: بازار هفتگی چهارشنبه بازار به دلیل حفاری که ...

ارکین نیوز-عضو شورای شهر گرگان از تعطیلی بازار هفتگی این شهرستان خبر داد و گفت: بازار هفتگی چهارشنبه بازار شهرستان گرگان به مدت چهار هفته تعطیل است.

ناصر گرزین امروز اظهار کرد: بازار هفتگی چهارشنبه بازار به دلیل حفاری که توسط سازمان آب و فاضلاب شهرستان گرگان در این منطقه رخ داد بازار هفتگی چهارشنبه بازار به مدت چهار هفته تعطیل خواهد بود.

وی از تعطیلی بار هفتگی شهرستان گرگان خبر داد و تصریح کرد: با توجه به اینکه حفاری در منطقه چهارشنبه بازار شهرستان گرگان توسط اداره آب و فاضلاب این شهرستان اتفاق افتاد سبب شد تا به مدت چهار هفته بازار هفتگی چهارشنبه‌بازار شهرستان گرگان تعطیل شود و نمی شد همزمان بازار هفتگی دایر شود و کار عمرانی نیز صورت گیرد.

عضو شورای شهر گرگان با بیان اینکه تا سه هفته دیگر کار حفاری در منطقه چهارشنبه‌بازار شهرستان گرگان پایان می‌یابد، ابراز کرد: یک هفته از حفاری منطقه چهارشنبه‌بازار سپری شده است و سه هفته دیگر تا پایان حفاری باقی مانده است.

گرزین جمع‌آوری دفع فاضلاب شهری را مهم برشمرد و خاطرنشان کرد: اجرای کار عمرانی برای رفاه حال شهروندان گرگانی صورت می‌گیرد و امیدواریم هر چه زودتر جمع‌آوری دفع فاضلاب شهری در شهرستان اتفاق بیافتد.

وی از انتقال بازار هفتگی شهرستان گرگان خبر داد و اذعان کرد: شهرداری گرگان زمینی را در مسیر جاده آق‌قلا جنب آهن‌فروش‌ها به عنوان بازار هفتگی در نظر گرفته است و آن زمین را تسطیح کردیم تا مردم بتوانند امورات خودشان را در آن محل بگذرانند و آن مکان را به عنوان بازار هفتگی در نظر گرفتیم تا کار حفاری به پایان برسد.

عضو شورای شهر گرگان از تغییر مکان بازار هفتگی شهرستان گرگان خبر داد و یادآور شد: تغییر مکان بازار هفتگی شهرستان گرگان به مسیر جاده آق‌قلا جنب آهن‌فروش‌ها به فروشندگان بازار هفتگی اطلاع‌رسانی شده است تا اقلام خود را در آن منطقه به فروش برسانند.

وی دور بودن مکان در نظر گرفته شده برای بازار هفتگی شهرستان گرگان را یک معضل برشمرد و خاطرنشان کرد: به دلیل دور بودن مکان ایجاد شده به عنوان بازار هفتگی از سطح شهرستان گرگان، برخی فروشندگان برای فروش اقلام خود به زمینی که در جاده آق‌قلا جنب آهن‌فروش‌ها در نظر گرفته شده است مراجعه نکردند.

گرزین با اشاره به اینکه درآمد برخی شهروندان در بازار هفتگی تامین می‌شود، گفت: با توجه به اینکه درآمد برخی از شهروندان از بازار هفتگی تامین می‌شود باید وسیله ایاب و ذهاب برای شهروندان گرگانی صورت گیرد تا شهروندان به راحتی و بدون دغدغه خاطر بتوانند اقلام مورد نیاز خود را از بازار هفتگی تهیه کنند/فارس

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست