• تاریخ: 2015-10-08
  • شناسه خبر: 9169
  • 385 بازدید

پیش بینی کاهش ۱۰ تا ۱۵ درجه ای دمای هوا در گلستان

ارکین نیوز- پس از چند روز افزایش دما در گلستان ،هواشناسی استان روز پنجشنبه درمورد آغازبارش های رگباری، آبگرفتگی معابر و احتمال وقوع سیلاب هشدار داد و از کاهش بین ۱۰ تا ۱۵درجه سانتیگرادی دما در استان نیز خبر داد. رییس گرو ...

ارکین نیوز- پس از چند روز افزایش دما در گلستان ،هواشناسی استان روز پنجشنبه درمورد آغازبارش های رگباری، آبگرفتگی معابر و احتمال وقوع سیلاب هشدار داد و از کاهش بین ۱۰ تا ۱۵درجه سانتیگرادی دما در استان نیز خبر داد.

رییس گروه پیش بینی و صدور پیش آگاهی هواشناسی گلستان در این زمینه به ایرنا اعلام کرد که عصر امروز پنجشنبه بتدریج امواج سامانه سرد و بارشی به استان نفوذ کرده و موجب افزایش ابر، رگبار و آذرخش، گاهی وزش باد نسبتا شدید و مواج شدن دریا خواهد شد.

محمود محمد قلی پور اضافه کرد: این سامانه تا روز یکشنبه هفته آینده (۱۹ مهر) به تناوب در استان فعال خواهد بود و به علت بارش های رگباری، آبگرفتگی برخی معابر عمومی و وقوع سیلاب ناگهانی در نواحی مستعد استان دور از انتظار نیست.

اکنون دمای گرگان مرکز گلستان ۳۹ درجه سانتیگراد و هوای این شهر غبار آلود بوده و وزش باد با سرعت ۵ متر بر ثانیه( ۱۷ کیلومتر بر ساعت) از سمت غرب اعلام شده است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست