• تاریخ: 2016-11-15
  • شناسه خبر: 21387
  • 286 بازدید

هیوه چی:پیام شهیدان را استمرار بخشیم و به نسل نو انتقال دهیم

ارکین نیوز- “الیاس هیوه چی” گفت:پیام شهیدان را استمرار بخشیم و به نسل نو انتقال دهیم. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آق قلا،”الیاس هیوه چی” در جلسه هماهنگی کنگره بزرگداشت شهدای اهل ...

ارکین نیوز- “الیاس هیوه چی” گفت:پیام شهیدان را استمرار بخشیم و به نسل نو انتقال دهیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آق قلا،”الیاس هیوه چی” در جلسه هماهنگی کنگره بزرگداشت شهدای اهل سنت استان در راستای اجلاسیه ۴ هزار شهید اظهار داشت:نمود آغاز فعالیتهای این اجلاسیه در شهرستان در ۱۵ اسفند سال گذشته با درختکاری پارک جنگلی بوستان ۴ هزار شهید در سطح ۲۱ هکتار از اراضی ملی با ۱۵ هزار نهال شروع شد و با نگهداری و مراقبت از این بوستان تا به حال ۹۰ درصد نهال های کاشته شده گرفته تا به حول و قوه الهی این پارک شکل بگیرد و مردم این شهرستان از آن منتفع شوند.

وی از برگزاری بالغ بر ۲۰۰ برنامه و فعالیتهای فرهنگی و ورزشی در جای جای این شهرستان و در راستای اجلاسیه ۴ هزار شهید استان خبر داد.

فرماندار شهرستان آق قلا کنگره شهدای اهل سنت استان در شهرستان آق قلا را از برنامه های شاخص عنوان نموده و گفت:جلسه هماهنگی با ۱۲ شهرستانی که دارای شهدای اهل سنت می باشند برگزار شده است،برگزاری این همایش بزرگ،نیازمند همت و خرد جمعی برای هرچه باشکو هتر برگزار شدن این یادواره است،تقسیم بندی کارها و اقدامات هر شهرستان انجام شده و امیدواریم این همایش آنچنان که شایسته شهیدانمان هست برگزار شود و بتوانیم پیام و یاد شهیدان را زنده نگهداشته،استمرار ببخشیم و به نوجوانان،جوانان و نسل نو انتقال دهیم.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست