• تاریخ: 2016-08-07
  • شناسه خبر: 19803
  • 543 بازدید

پیام تبریک استاندار گلستان به مناسبت روز خبرنگار

ارکین نیوز-استاندار گلستان در پیامی روز خبرنگار را به تمامی فعالان عرصه اطلاع رسانی استان تبریک گفت و خبرنگاران و روزنامه نگاران پویا و سرزنده را عامل تحرک جامعه و آگاهی مردم دانست. متن کامل پیام دکتر صادقلو به شرح زیر ا ...

ارکین نیوز-استاندار گلستان در پیامی روز خبرنگار را به تمامی فعالان عرصه اطلاع رسانی استان تبریک گفت و خبرنگاران و روزنامه نگاران پویا و سرزنده را عامل تحرک جامعه و آگاهی مردم دانست.

متن کامل پیام دکتر صادقلو به شرح زیر است؛
بسمه تعالی
اطلاع رسانی، آگاهی بخشی و دانایی یقیناً زیربنای جامعه ای توسعه مدار و رشد یافته تلقی می گردد.

خبرنگاران و روزنامه نگاران پویا، بالنده، سرزنده و با نشاط می توانند در تحرک جامعه و آگاهی مردم نسبت به مطالبات قانونی و بحق خود و همچنین تکالیف فردی و اجتماعی شان، نقش بسزایی داشته باشند.

۱۷ مرداد، سالروز شهادت، شهید محمود صارمی که به نام روز خبرنگار در تقویم ثبت گردیده، فرصتی شایسته برای قدردانی و سپاسگزاری از مردان و زنانی است که رسالت بازگویی حقایق و رونمایی از وظایف و تکالیف افراد جامعه را بر عهده دارند.

خبرنگاران گلستانی باید در دامنه رسانه ای های مکتوب، دیجیتال و شبکه های اجتماعی ضمن انعکاس حقیقی اخبار جامعه،احترام به حقوق دیگران و اشاعه واقعیات را مورد توجه قرار دهند.

گلستان، استانی با تنوع قومی، مذهبی و آب و هوایی است و افزایش همگرایی در آن خصوصاً از طریق اصحاب رسانه می تواند زمینه های رشد و توسعه را فراهم نماید.

اینجانب ضمن تبریک ۱۷ مرداد، روز خبرنگار به تمامی فعالان عرصه اطلاع رسانی استان، امیدوارم این قشر فعال و دلسوز در انجام رسالت سترگ خود موفق و موید باشند.
سایت استانداری گلستان

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست