• تاریخ: 2015-05-11
  • شناسه خبر: 3930
  • 1,356 بازدید

پس از سالها انتظار پشت کارخانه دژ آق قلا آسفالت شد

ارکین نیوز – خیابان ۲۰ متری پشت کارخانه دژ که به عنوان یکی از طرح های عمرانی ناموفق شهرداران سابق آق قلا شناخته می شود و پس از گذشت مدت کوتاهی به دلیل زیرسازی نامناسب و غیر اصولی آن به وضعیت تاسف باری تبدیل شده بود ...

SAM_1717
ارکین نیوز – خیابان ۲۰ متری پشت کارخانه دژ که به عنوان یکی از طرح های عمرانی ناموفق شهرداران سابق آق قلا شناخته می شود و پس از گذشت مدت کوتاهی به دلیل زیرسازی نامناسب و غیر اصولی آن به وضعیت تاسف باری تبدیل شده بود بالاخره امروز با تلاش قرنجیک شهردار آق قلا و عوامل شهرداری آسفالت شد.
به گزارش خبرنگار ارکین نیوز قرار بود آسفالت خیابان ۲۰ متری دژ قبل از آغاز سال جدید انجام شود و قرارداد آن نیز منعقد شده و زیرسازی های مورد نیاز و بیس ریزی انجام گرفته بود ولی به دلیل شرایط جوی نوروز امسال انجام نگرفت و به تعویق افتاد.
شهردار آق قلا عصر امروز از اتمام آسفالت خیابان ۲۰ متری واقع در پشت کارخانه دژ در سایت شهرداری خبر داد.
به گزارش واحد عمران شهرداری آق قلا ، عبدالرشید قرنجیک با بیان این خبر گفت:خیابان ۲۰ متری دژ به طول ۶۰۰ متر یکی از خیابان های اصلی و پرتردد شهر با توجه به وضعیت نامناسب زیرسازی آن در گذشته مشکلات عدیده ای را جهت تردد شهروندان ایجاد کرده بود که امروز به همت عوامل واحد عمران شهرداری آسفالت آن به اتمام رسید.

شهردار آق قلا ضمن عذرخواهی از طولانی شدن زمان اجرای این طرح گفت:با توجه به وضعیت نامناسب زیرسازی این خیابان و ضرورت اجرای طرح هدایت آب های سطحی ، ابتدا جدول و زیرسازی آن با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیون ریال اصلاح شد و سپس عملیات آسفالت آن با اعتباری بالغ بر ۱۲۰۰ میلیون ریال اجرا گردید.

شهردار آق قلا اضافه کرد: ۸۵۰ میلیون ریال اعتبار مورد نیاز این پروژه از محل اعتبارات تملک دارایی و ۵۵۰ میلیون ریال آن از محل اعتبارات داخلی شهرداری تامین شده است .
SAM_1720

  • حاج محمد فرهنگ - 2015-05-11 در 8:58 ب.ظ

    دست مریزاد شهردار محترم آقای دکتر حاج رشید قرینجیک اجرتان با خدا

  • خداوردی طعنه - 2015-05-11 در 10:06 ب.ظ

    ای ول شهردار\دستت درد نکند

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست