• تاریخ: 2015-01-22
  • شناسه خبر: 881
  • 1,581 بازدید

پرورش میگو در سایت میگو گمیشان آماده تحویل به افراد بومی

  ارکین نیوز – فرماندار گمیشان می گوید : تمامی زیر ساخت ها برای سرمایه گذاری آبزی پروری، پرورش و تکثیر میگو در سایت میگو گمیشان آماده تحویل و واگذاری به افراد ذیصلاح و بومی می باشد. امانگلدی ضمیر با تاکید به فرمایش ...

 81324836-5972174

ارکین نیوز – فرماندار گمیشان می گوید : تمامی زیر ساخت ها برای سرمایه گذاری آبزی پروری، پرورش و تکثیر میگو در سایت میگو گمیشان آماده تحویل و واگذاری به افراد ذیصلاح و بومی می باشد.

امانگلدی ضمیر با تاکید به فرمایش مقام معظم رهبری برای توسعه و محقق شدن اقتصاد مقاومتی از مدیران و دستگاههای متولی خواست که حمایت ها و همکاری های لازم را باسرمایه گذاران در این بخش داشته باشند.

سپس قدس علوی مدیرکل شیلات استان گلستان راهکارهای لازم را برای پیشرفت توسعه پرورش میگو و واگذار نمودن اراضی مورد نظربه افراد سرمایه گذار در سایت میگو شمال گمیشان ارائه نمود.

گفتنی است فرماندار گمیشان در نشستی که با حضور قدس علوی مدیر کل شیلات استان، مدیرکل اقتصادی و امورهماهنگی بین الملل استانداری و سرمایه گذاران بخش خصوصی پرورش میگو در سالن اجتماعات اداره کل شیلات استان برگزار شد، از افزایش  واگذاری اراضی پرورش میگو در شهرستان گمیشان خبر داد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست