• تاریخ: 2016-09-01
  • شناسه خبر: 20286
  • 555 بازدید

پدر ناراضی از حکم قاضی در داشلی برون با تریلی به دیوار دادگاه کوبید

ارکین نیوز- فرمانده هنگ مرزی اترک استان گلستان ضمن تایید برخورد عمدی یک دستگاه تریلی با دیوار ساختمان دادگاه عمومی بخش مرزی داشلی برون از توابع شهرستان گنبدکاووس گفت: این موضوع به سبب عصبانیت پدر ناشی از محکومیت فرزند رخ ...

ارکین نیوز- فرمانده هنگ مرزی اترک استان گلستان ضمن تایید برخورد عمدی یک دستگاه تریلی با دیوار ساختمان دادگاه عمومی بخش مرزی داشلی برون از توابع شهرستان گنبدکاووس گفت: این موضوع به سبب عصبانیت پدر ناشی از محکومیت فرزند رخ داد.

سرهنگ علی احمدزاده روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: فردی با هویت الف – گ ۴۵ ساله از اهالی روستای تنگلی بخش داشلی برون به دلیل عصبانیت ناشی از محکوم شدن فرزندش در دادگاه عمومی این بخش صبح امروز اقدام به این عمل کرد.

وی گفت: بر اثر برخورد و ضربه تریلی که حامل بار خرما و متعلق به فرد دیگری بوده علاوه بر تخریب دیوار و بخشی از ساختمان دادگاه عمومی بخش داشلی برون، خودرو مذکور نیز دچار آتش سوزی شد.

سرهنگ احمدزاده اضافه کرد: پس از اطلاع پاسگاه مرزی اینچه برون از این حادثه و حضور به موقع آتش نشانی و مرکز فوریتهای پزشکی در محل، آتش خاموش و راننده متخلف نیز که دچار مصدومیت و سوختگی متوسط از ناحیه دست و پا و برخی اندام ها شده بود، به بیمارستان منتقل شد.

وی اضافه کرد: هم اکنون نیروهای هنگ مرزی اترک با هدف تامین نظم و امنیت در محل حادثه مستقر هستند تا اقدامات لازم درحوزه تعمیرات و نیز حفاظت از پرونده های موجود در دادگاه عمومی بخش داشلی برون انجام شود.

وی به سایر جزئیات از جمله دلیل محکومت فرزند در دادگاه داشلی برون اشاره نکرد.

هنگ مرزی اترک در استان گلستان مسئولیت حراست از مرزهای خاکی جمهوری اسلامی ایران با ترکمنستان به طول ۳۴۸ کیلومتر را در محدوده چهار شهرستان گنبدکاووس، گُمیشان، آق قلا و مراوه تپه بر عهده دارد و مرزبانی درجه یک محسوب می شود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست