• تاریخ: 2015-10-04
  • شناسه خبر: 8983
  • 550 بازدید

ضمیر: پاکدستی ، جدیت و پیگیری مطالبات مردمی از خصوصیات نازقلیچی بود

ارکین نیوز-فرماندار گمیشان گفت : روز ششم واقعه (منا) خواب دیدم که به اتفاق خانمم برای تبریک عید قربان به منزل خانم نازقلیچی رفته بودیم که ایشان مدام می گفت ” آقای ضمیر من زنده ام ، خیلی ها فکر می کنند من مرده ام ام ...

ارکین نیوز-فرماندار گمیشان گفت : روز ششم واقعه (منا) خواب دیدم که به اتفاق خانمم برای تبریک عید قربان به منزل خانم نازقلیچی رفته بودیم که ایشان مدام می گفت ” آقای ضمیر من زنده ام ، خیلی ها فکر می کنند من مرده ام اما من زنده ام” .

مانگلدی ضمیر فرماندار گمیشان در حاشیه تشییع متمرکز پیکر ۱۱ تن از حاجیان گلستانی جانباخته در حادثه منا در گرگان در پاسخ به سوال خبرنگار گلستان ما در خصوص خصوصیات مرحومه مرجان نازقلیچی فرماندار بندرترکمن گفت: خانم نازقلیچی جزو مدیرانی از جنس تدبیر و امید ، بانویی پاکدست و مومنه و البته در کارش پرتلاش و فعال بود.

ضمیر افزود: ما ۱۴ فرماندار همواره ایشان را توی جلسات خواهر صدا می کردیم و توی هر جلسه و نشستی که بود ایشان از باب خدمتگزاری به مردم مطالبات آنها را پیگیری می کرد و ما گاها غبطه می خوردیم که یک زن اینچنین با جدیت و قاطعیت از حقوق مردم دفاع می کند.

وی با اشاره به تلاش فرماندار فقید شهرستان بندرترکمن گفت: در جلسات غیر رسمی همواره یک عضو تاثیر گذار بود و مطالب اثربخشی را از شهرستان بیان و پیگیری می کرد .
ضمیر افزود: وقتی معاون اول رئیس جمهور به استان گلستان سفر کرده بود ایشان به عنوان نماینده فرمانداران صحبتهای موثری انجام داد و در همایش های سراسری نیز هماره آمادگی داشت تا به عنوان نماینده فرمانداران صحبت بکند.

فرماندار گمیشان در خصوص خاطره ای از خانم نازقلیچی به خبرنگار گلستان ما گفت : وقتی هفته دولت امسال از راه رسید ایشان سر از پا نمی شناخت و با شور خاصی در جلسات شرکت می کرد ، وقتی برای رفتن خداحافظی می کرد به شوخی گفتیم جلسه بعدی هم هست اما خانم نازقلیچی گفت که خداوند مرا طلبیده و دارم به سفر حج می روم .

وی تصریح کرد: چهارشنبه روز ششم این واقعه (منا) بود که خواب ایشان را دیدم که به اتفاق خانمم برای تبریک عید قربان به منزل خانم نازقلیچی رفته بودیم که ایشان مدام می گفت ” آقای ضمیر من زنده ام ، خیلی ها فکر می کنند من مرده ام اما من زنده ام” .

فرماندار گمیشان گفت: این همان معنای واقعی شهادت است و ایه مبارکه که می گوید شهدا زنده اند و هر کس در راه خدا و رسولش از خانه خارج شود و مرگ را درک کند اجرش با خداست و امیدواریم ما نیز توفیق درک مرگ در راه خداوند متعال را داشته باشیم .

  • نودهی - 2015-10-05 در 8:11 ق.ظ

    سلام به مردم باصفای ترکمن صحرا،بنده مازندرانی هستم اما بخاطرشغلم چندسالی درمیان ترکمن هابودم ودورادور ازاین خانم شناخت داشتم ازشنیدن فوت ایشان عمیقا متاسف شدم.ایشان نماد صلابت وشجاعت شیرزنان ترکمن بودند. .خدارحمتش کنه.اکبری نودهی دبیرریاضی سابق منطقه ترکمن صحرا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست