• تاریخ: 2016-08-13
  • شناسه خبر: 19915
  • 552 بازدید

پارک فجر زمین شهری آق قلا همچنان در تاریکی بسر می برد

ارکین نیوز-ورودی پارک فجر آق قلا به‌قدری تاریک بوده که حتی با گذر از خیابان کنار پارک نیز به‌سختی می‌توان وجود آن را متوجه شد. در فصل تابستان شهروندان برای گذراندن اوقات فراغت خود و خانواده‌ها به‌خصوص فرزندانشان شب‌ها را ...

ارکین نیوز-ورودی پارک فجر آق قلا به‌قدری تاریک بوده که حتی با گذر از خیابان کنار پارک نیز به‌سختی می‌توان وجود آن را متوجه شد.

در فصل تابستان شهروندان برای گذراندن اوقات فراغت خود و خانواده‌ها به‌خصوص فرزندانشان شب‌ها را در پارک‌های شهر سپری می‌کنند.

در شرایطی که آق‌قلا با کمبود پارک و فضای سبز تفریحی در شهر مواجه است، عدم رسیدگی مناسب به پارک‌های موجود به‌خصوص درزمینهٔ روشنایی و یا حتی آب‌نماهای زیبا باعث تشدید این مشکل شده زیرا عملاً برخی از پارک‌ها پس از تاریک شدن هوا بخصوص برای خانواده‌ها غیرقابل استفاده می‌باشد.

جالب اینجاست که در اکثر موارد زیرساخت‌های لازم نیز موجود است ،به‌عنوان‌مثال به پارک فجر می‌توان اشاره نمود ورودی آن به‌قدری تاریک بوده که حتی با گذر از خیابان کنار پارک نیز به‌سختی می‌توان وجود این پارک را متوجه شد.

از طرفی یکی از مزیت‌های اصلی روشنایی در معابر در شب بخصوص در پارک‌ها ، بحث ایجاد امنیت می‌باشد. چراکه با روشنایی محیط، امنیت در آن مکان بخصوص شب‌ها به‌صورت محسوس افزایش می‌یابد.

به همین جهت، مسئولین ذی‌ربط لازم است تا فکری به این حال‌وروز این پارک کنند تا به فضای مطلوب‌تری برای استفاده هرچه بهتر همشهریان تبدیل شود.
showimage (20)
showimage (21)
اسپی دژ

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست