• تاریخ: 2015-09-09
  • شناسه خبر: 7963
  • 368 بازدید

وضعیت اشتغال با برنامه ریزی به سمت شرایط بهتر سوق داده شود

ارکین نیوز- محمود ربیعی روز چهارشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان گنبدکاووس افزود: مدیران باید به فضای پساتحریم فکر کنند و برای بازنماندن از قله های پیشرفت و توسعه که در شرایط رونق اقتصادی قابل انتظار پس از پایان تحریم ها ...

ارکین نیوز- محمود ربیعی روز چهارشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان گنبدکاووس افزود: مدیران باید به فضای پساتحریم فکر کنند و برای بازنماندن از قله های پیشرفت و توسعه که در شرایط رونق اقتصادی قابل انتظار پس از پایان تحریم ها روی خواهد داد، برنامه ریزی کنند.

وی یکی از اولویت های مهم دولت را ایجاد اشتغال ذکر و تصریح کرد : بایستی با برنامه ریزی، وضعیت اشتغال به سمت شرایط بهتر سوق داده شود.

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی استانداری گلستان موفقیت های حاصل شده در مذاکرات را ناشی از وجود عمق استراتژیک در کشور دانست و گفت: هدایت های هوشمندانه رهبر معظم انقلاب، صبوری و وحدت مردم و نیز مدیریت خردمندانه و منطقی امور از سوی دولت باعث شد تا دنیا اقتدار و صلابت جمهوری اسلامی را اقرار بکند.

ربیعی خاطرنشان کرد: امروز جمهوری اسلامی ایران با برخورداری از عمق استراتژیک، مستحکمتر از گذشته مسیر خود را ادامه می دهد و درمنطقه و سطح بین الملل به عنوان یک کشور موفق مطرح است.

وی افزود: صلابت جمهوری اسلامی ایران بقدری چشمگیر است که به اعتراف دشمنان، آنها در منطقه هیچ اقدامی را بدون نظر مساعد ایران نمی توانند انجام دهند.

معاون استاندار گلستان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره اهمیت اقتصاد مقاومتی در کشور گفت: با توجه به تاکیدات رهبر معظم انقلاب در این زمینه، ضرورت دارد ستاد اقتصاد مقاومتی در استان ها راه اندازی و برنامه های آن در شهرستان ها نیز اجرایی شود.

وی دربخش دیگری از سخنان خود با اشاره به وجود ۶هزار و ۵۰۰نیروی مازاد در دستگاه های اجرایی استان گلستان، بر ضرورت اجرای نظام اصلاح امور اداری مبتنی بر چابک سازی و عمل گراتر شدن دستگاه های اجرایی استان تاکید کرد.

شهرستان گنبدکاووس با ۳۲۵ هزار نفر جمعیت در شرق استان گلستان واقع است.
ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست