• تاریخ: 2014-12-31
  • شناسه خبر: 410
  • 702 بازدید

واگذاری «آشوراده» متوقف شد

ارکین نیوز-معاون اسبق سازمان محیط زیست گفت: سازمان بازرسی کل کشور روند واگذاری جزیره «آشوراده» را برای تبدیل به یک مرکز گردشگری متوقف کرد. دلاور نجفی در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری فارس گفت: سازمان بازرسی کل ...

13930918000675_PhotoA

ارکین نیوز-معاون اسبق سازمان محیط زیست گفت: سازمان بازرسی کل کشور روند واگذاری جزیره «آشوراده» را برای تبدیل به یک مرکز گردشگری متوقف کرد.

دلاور نجفی در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری فارس گفت: سازمان بازرسی کل کشور طی نامه‌ای به سازمان محیط زیست اعلام کرد روند واگذاری جزیره «آشوراده» برای تبدیل به یک مرکز گردشگری باید متوقف شود.
وی ادامه داد: طی ماه اخیر بنده و یکی از معاونان اسبق سازمان محیط زیست ضمن ابراز نگرانی از واگذاری منطقه حفاظت شده آشوراده برای توسعه گردشگری در این منطقه، از سازمان محیط زیست به سازمان بازرسی کل کشور شکایت کردیم.
معاون سابق سازمان محیط زیست افزود: امسال برای سومین بار موضوع واگذاری آشوراده به بخش خصوصی برای توسعه گردشگری، دغدغه دوست داران محیط زیست شد که در حال حاضر با ورود سازمان‌های نظارتی مانند سازمان بازرسی کل کشور این واگذاری متوقف شده است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست