• تاریخ: 2015-11-11
  • شناسه خبر: 10375
  • 519 بازدید

واژگونی مرگبار اتوبوس گنبد با ۴۶ مسافر

ارکین نیوز – جانشین فرمانده پلیس راه کشور از واژگونی مرگبار یک دستگاه اتوبوس مسافربری ولوو در جاده هراز خبر داد. سرهنگ صمد اسفندیاری در گفت‌وگو با ایسنا، در این باره گفت: در ساعت ۵۰ دقیقه بامداد امروز یک دستگاه اتو ...

ارکین نیوز – جانشین فرمانده پلیس راه کشور از واژگونی مرگبار یک دستگاه اتوبوس مسافربری ولوو در جاده هراز خبر داد.

سرهنگ صمد اسفندیاری در گفت‌وگو با ایسنا، در این باره گفت: در ساعت ۵۰ دقیقه بامداد امروز یک دستگاه اتوبوس مسافربری وولوو با ۴۶ مسافر در حال حرکت در مسیر بود که ناگهان در کیلومتر ۱۰ محور هراز دچار حادثه شده و واژگون شد.

وی با بیان اینکه این اتوبوس مسافربری از تهران عازم گنبد کاووس بود، خاطرنشان کرد: این اتوبوس مسافربری که متعلق به تعاونی ۱۴ ترمینال شرق است، در حال حرکت در مسیر بوده که از جاده خارج شده و پس از ورود به لاین مقابل و برخورد با دیوار با محافظ پل برخورد کرده و واژگون شده است.

جانشین فرمانده پلیس راه کشور با بیان اینکه راننده این خودرو در دم جان خود را از دست داد خاطرنشان کرد: همچنین سه تن از ۴۶ سرنشین این اتوبوس نیز مجروح شدند که به بیمارستان انتقال داده شدند.

وی با بیان اینکه مسیر لغزنده بود، خاطرنشان کرد: درباره علت این حادثه منتظر نظر کارشناسان هستیم و نمی‌توان فعلا اظهار نظری کرد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست